Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новини от Италия

+17
Boabab
(Натали)
Помощ, граждани!
komarKo
(Ivan)
Таки
Логик
Надя
сноб
chocho
Admin
(Българанъ)
Лаик
(TiUG)
blag009
nikiforov
Sonia
21 posters

Страница 10 от 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Честит празник на мира, труда, цветята и солидарността на работниците от цял свят

Писане  Надя Чет 01 Май 2008, 18:41

Sonia написа:Отиваме на митинг и бързаме. До после!
И аз бях на протестен митинг, Соня.
С праздником Первого мая!!! Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sonia Съб 03 Май 2008, 17:15

Надя написа:
Sonia написа:Отиваме на митинг и бързаме. До после!
И аз бях на протестен митинг, Соня.
С праздником Первого мая!!! Smile
Наде, ще разменим информация и снимки малко по-нататък - имам две гостенки от България, които водихме на сутрешните митинги и на следобедното празнуване на 1 май и с които времето ми тече на доста бързи обороти. Та...като се поосвободя...

Соня

P.S. Един милион присъстващи на концерта посветен на 1 май в Рим.

Новини от Италия - Page 10 Concerto_primo_maggio_inf--200x150
http://www.adnkronos.com/IGN/Cronaca/?id=1.0.2122258962
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Десните в Италия

Писане  Sonia Пон 05 Май 2008, 00:52

Новини от Италия - Page 10 Guardian20080502

http://vistidalontano.blogosfere.it/2008/05/in-italia-sta-ritornando-il-fascismo-lanalisi-di-the-guardian.html
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty 1 Май

Писане  Sonia Пон 12 Май 2008, 13:46

Да попреиграем малко:

1 Май, отиваме да поднасяме цветя пред фабриките, в които загинаха работници - имигранти и италианци.

В ляво със знамето преигравам аз:

Новини от Италия - Page 10 1maggio_1

В ляво пак преигравам аз, а отпред преиграват със знамената мъжът ми и гостенката ни:

Новини от Италия - Page 10 1maggio_2

Тук преиграваме заедно със сенегалци, които организираха обяд, с приходите от който ще изпратят в родината му ковчега с трупа на единия от загиналите работници.

Новини от Италия - Page 10 1maggio_4

От нас - преиграването,от вас - гавренето...
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  nikiforov Вто 13 Май 2008, 13:00

къде видя "гаврене" или ми пишеш в множествено число ?
ей това , дето си ги постнала тия снимки, е също преиграване ...за мен
с оная си играете на "боркини" , остава и да минете в нелегалност , то тя си е такава ...
а единственото истинското е ,че по тоя начин искате внимание ...
същото ще е ако някой дойде и "признае" ,че е педал
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Вто 13 Май 2008, 13:23

Sonia написа:Новини от Италия - Page 10 Guardian20080502

http://vistidalontano.blogosfere.it/2008/05/in-italia-sta-ritornando-il-fascismo-lanalisi-di-the-guardian.html

Абе, Соня, това е толкова елементарен пропаганден ход, че чак будите съжаление у мен. Ами утре като махна с ръка на заминаващите си с влака гости, вие и мен ще ме изкарате я Хитлер, а Мусолини.

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Вто 13 Май 2008, 13:25

Sonia написа:Да попреиграем малко:

1 Май, отиваме да поднасяме цветя пред фабриките, в които загинаха работници - имигранти и италианци.

В ляво със знамето преигравам аз:

Новини от Италия - Page 10 1maggio_1

В ляво пак преигравам аз, а отпред преиграват със знамената мъжът ми и гостенката ни:

Новини от Италия - Page 10 1maggio_2

Тук преиграваме заедно със сенегалци, които организираха обяд, с приходите от който ще изпратят в родината му ковчега с трупа на единия от загиналите работници.

Новини от Италия - Page 10 1maggio_4

От нас - преиграването,от вас - гавренето...

Тук пък работник загинал и вие веднага сте се възползвали от повода пак да поразвеете знамена. Ми то къде другаде? Ама като ви гледам, вие един пионерски хор люде не можете да съберете, каква "Бандера Роса", какви пет лева ще изпълнявате?! Ще ме уморите от смях. Laughing

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sonia Вто 13 Май 2008, 18:17

Локалните манифестации са така.

А националните са така:

20 октомври 2007, Рим

Новини от Италия - Page 10 Piazza-1

Новини от Италия - Page 10 Corteo_1-1
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Леонардо да Винчи

Писане  Sonia Вто 13 Май 2008, 18:41

Италианец е най-обичаният гений в света - Леонардо да Винчи, избран с 140 000 гласа.

Следван в първите 10 места от:

William Shakespeare,
Wolfgang Amadeus Mozart,
Albert Einstein,
Socrate,
Johann Goethe,
Galileo Galilei,
Carlo Magno,
Erasmo da Rotterdam,
Fyodor Dostoievski


http://www.repubblica.it/
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sonia Пон 19 Май 2008, 00:04

Четири италиански нацифашисти, от тези, които решават да прочистят Верона от дрогирани, имигранти и комунисти,

Новини от Италия - Page 10 Naziskin

убиват едно момче, понеже с дълга коса и скъсан джинс, т.е. от ляво.

Нашата реакция вчера беше тази:

Новини от Италия - Page 10 Verona_3

Новини от Италия - Page 10 Verona_8

Новини от Италия - Page 10 Verona_7

Новини от Италия - Page 10 Verona_6

Новини от Италия - Page 10 Verona_1

Новини от Италия - Page 10 Verona_2
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sonia Пон 19 Май 2008, 00:08

А Верона баше дъждовна...беше трудно да се носи чадър и знаме...но нищо не ни спря в протеста ни против десните нацифашисти, които понастоящем представляват Италия в света...

Новини от Италия - Page 10 Verona_4
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Новата десница в Италия

Писане  Sonia Пон 26 Май 2008, 13:09

Магазини на имигранти в Рим са нападнати от неонацисти - изпочупени витрини, нападения над хора и предмети :

Новини от Италия - Page 10 Raid_pigneto
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Надя Съб 31 Май 2008, 15:23

Лекари без граница: Българи живеят в нечовешки условия в Италия
31.05.2008 12:04

Срам предизвиква положението, в което се намират хиляди чужденци, наети на сезонна работа в аграрно-хранителния сектор. Докато онези, които успеят да се пласират в индустриите на Северна Италия, могат да разчитат на регулиране на трудовите им отношения, другите - живеещи в полята на Южна Италия - освен, че са нелегални, са подложени и на неморална експлоатация. Картината ни представя вторият /първият е от 2004 година/ доклад на "Лекари без граници", който е резултат от проучвания на пътуващ екип през периода юли-ноември 2007 година, пише тримесечно списание "Виладжо глобале", цитирано от БНР.

"Виладжо глобале" анализира в новия си брой доклад на неправителствената организация "Лекари без граници" за работещите в земеделието имигранти, който е бил представен на семинар, организиран от Националния институт за аграрна икономика /ИНЕА/ на Италия. Данните потвърждават тези от предишното проучване през 2004 година и продължават да бъдат стряскащи - живее се в изоставени къщи и фабрики или направо на улицата, липсва питейна, а за мнозина и течаща вода, няма тоалетни, за спане служат нарове, няма здравно обслужване, работи се за по-малко от 25 евро на ден.

Това е картината, която се очертава в доклада след посещението при 643 имигранти, от които 97 на сто са мъже на възраст от 20 до 40 години от Африка, България и Румъния. Нелегално пребивават в Италия 72 процента, като 80 на сто работят в земеделието, 10 на сто - в други сектори /строителство, търговия/, а 10 процента все още са без работа. Без трудов договор са 90 на сто от интервюираните и това се отнася не само за нелегалните, но и за онези, които притежават редовно разрешително за престой в Италия.

В изоставени сгради живеят 65 процента, като половината от тях делят пространството с още четирима или повече души, а 62 на сто нямат тоалетни, 64 на сто са без течаща вода, 69 на сто - без електричество и 92 процента - без отопление, цитира "Виладжо глобале" данни от доклада. Това са ръцете и лицето на италианското земеделие. Положението е ужасяващо, защото имигрантската работна сила е структурна необходимост и не бива да забравяме, че италианските младежи и девойки искат всички да станат доктори, адвокати, мениджъри, инженери, а не да се посветят на скромни като престиж и ниски като заплащане дейности. От друга страна, аграрно-хранителният сектор, който се основава върху качеството на производството, смятано за показател на принадлежност към територията, е допуснал да се сроди със система, която прибягва до експлоатацията на имигранти, били те законни или не, изтъква списанието.

"Лицемерието се заключава във факта, че икономическата и политическата система ги експлоатира, а едновременно с това редува толериране с криминализиране. От една страна политиката в настоящия момент е насочена към регулиране на имиграционния поток посредством железни мерки за ограничаването му, а от друга
- се прави, че не вижда масовата експлоатация на нелегални чужденци в земеделското производство в Южна Италия, защото те са необходими за поддръжката на местните икономики," заявява изпълнителният директор на "Лекари без граници" Лорис де Филипи, цитиран от "Виладжо глобале". /БНР
-------------------------------------------
Де да беше само в Италия експлоатацията на имигранти! Експлоатация има навсякъде, където има капитализъм.
Така ще е, като си нямаме родна индустрия, а за съсипаното ни селско стопанство да не говорим!
Иначе безработицата у нас намалява и няма как да не намалява, щом хората бягат да тъсят прехраната си далеч от Родината. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sonia Съб 31 Май 2008, 16:10

Надя написа:

"Лицемерието се заключава във факта, че икономическата и политическата система ги експлоатира, а едновременно с това редува толериране с криминализиране. От една страна политиката в настоящия момент е насочена към регулиране на имиграционния поток посредством железни мерки за ограничаването му, а от друга
- се прави, че не вижда масовата експлоатация на нелегални чужденци в земеделското производство в Южна Италия, защото те са необходими за поддръжката на местните икономики," заявява изпълнителният директор на "Лекари без граници" Лорис де Филипи, цитиран от "Виладжо глобале". /БНР
|
Лицемерие...? Просто обикновен капитализъм...

Здравей, Наде, тъкмо се чудex дали да си изляза от форума. Констатирам, че нямам нищо общо с никого...може би само с теб имам общо. Но тъй като обидите към теб ги считам и като обиди към себе си, а като прибавя и получените лично...чудя се дали да ви благодаря за компанията и да...

Ако искаш, намери начин да се свържеш с мен - би ми било приятно.

Соня
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Съб 31 Май 2008, 17:58

Но най-голямото лицемерие са вашите писания тук. Продавайте ги тези на Поля, която не помни социализма. Не само че живеехме в кански условия тогава, но и никой не ни плащаше по 25 евро на ден. И до ден днешен заплатите в много сектори в България са като преди, по време на социализма, което говори, че не сме мръднали ни на йота от онова време.

Експлоатацията на българите и тяхното ограбване в момента се извършва от една посткомунистическа върхушка, която продължава шумкарското минало на бащите и дедите си. Българинът бе докаран до просешка тояга именно от тези хора, а италианците само се възползват от това, защото и там не живеят ангели. Да обвинявате за подобно нещо капитализма, е смешка и половина. Това не е съвършена система и не може да огрее във всяка дупка, но поне не превръща държавите си в една огромна дупка.


Последната промяна е направена от Натали на Вто 03 Юни 2008, 23:31; мнението е било променяно общо 1 път

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Надя Съб 31 Май 2008, 18:22

Така е, Натали, заплатите тук в много сектори си останаха същите, но не трябва да се забравя колко пъти скочиха цените на стоките и услугите. Аз не знам дали си пътувала с билетче от 6 ст., когато у нас имаше тоталитарен режим, но сега при демокрацията то стигна до левче в някои градове. Можеш ли да си представиш, ако до работното място сменяш два автобуса, колко левчета трябва да дадеш за пътни, точно половин минимална заплата? Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  сноб Съб 31 Май 2008, 19:19

Натали написа:Но най-голямото лицемерие са вашите писания тук. Продавайте ги тези на Поля, който не помни социализма. Не само че живеехме в кански условия тогава, но и никой не ни плащаше по 25 евро на ден. И до ден днешен заплатите в много сектори в България са като преди, по време на социализма, което говори, че не сме мръднали ни на йота от онова време.

Експлоатацията на българите и тяхното ограбване в момента се извършва от една посткомунистическа върхушка, която продължава шумкарското минало на бащите и дедите си. Българинът бе докаран до просешка тояга именно от тези хора, а италианците само се възползват от това, защото и там не живеят ангели. Да обвинявате за подобно нещо капитализма, е смешка и половина. Това не е съвършена система и не може да огрее във всяка дупка, но поне не превръща държавите си в една огромна дупка.

Слушай, Наталия, здраво ми писна от теб!

Някога четях теб и Сойчо с кеф, дори като се заяждахте, защото произвеждахте текстове, които и вън от контекста са забавляващи и умно построени. Стойчо, за щастие, още ми е драго да чета.... за каквото и да пише...


Писна ми от вулгаризмите ти, заради които спрях да давам линкове към този
форум.. и, заради които допускам, че И. Гичева не наднича вече..

Леля ми е Соня, леля ми е комунистка, и аз я харесвам, уважавам и обичам. Мислеща е, динамична е, забавна е и е добра в християнския смисъл, макар и да е атеистка (както твърди).
Фанатизмът ти на тема - комунистите ядат деца е скучен досаден и безкрайно грозен. Особено, когато го насочваш към човек като леля ми. Няма да продължа, защото ми е леля и едва ли ще звучи така обективно, както, ако идеш до Италия и се запознаяш с нея.. Няма начин да не те очарова, освен, ако болестта ти не е твърде напреднала. Тогава, като следваща стъпка за теб, си мисля, че е ... масово избиване на комунисти???

И... Името ми е Полина, краткото е Поли.
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  nikiforov Съб 31 Май 2008, 22:05

Sonia написа:

Здравей, Наде, тъкмо се чудex дали да си изляза от форума. Констатирам, че нямам нищо общо с никого...може би само с теб имам общо. Но тъй като обидите към теб ги считам и като обиди към себе си, а като прибавя и получените лично...чудя се дали да ви благодаря за компанията и да...

Ако искаш, намери начин да се свържеш с мен - би ми било приятно.

Соня

Поли, нямаше да се изкашлям , ако не ме беше споменала ...- това болдваното ?
какво е - тЪпанар , ама партгеносе - може ?
межу другото , "гражданинът " взе да ми звучи с подобно пицикато .-.---
хора ли сме или партфрендове , геносета , друзИя ...?
винаги ми е било трудно да обясня ,че уважението и обичта се разминават *
не става въпрос за теб и леля ти

"Напротив, ти си си за тук, Сонче, имаш си близки, с които можеш да разговаряш, имаш и приятели, дори Наталия те харесва, докато аз си нямам никого тук освен теб..."

тая простотия , я прочетох постпостингу...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Надя Съб 31 Май 2008, 22:41

Хубавото на Никифоров е, че е откровен, дори прекалено. И ако се опиташ още веднъж да ме защитиш, Соня, знай, приятелите ти тук няма да ти простят, за близките не знам! Тук тъпанар(к)и не се толерират! Twisted Evil
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Съб 31 Май 2008, 23:08

Дреме ми, Поля, дали съм ти писнала. Това тук не ти е роднинско-френдско соаре, а свободен форум. На мен ти ми писна отдавна с глупостите си, освен да се слагаш на този и онзи, за друго наистина не те бива. Като ти видях и снимката, заприличала си на 40 годишната ми леля някога, нищо не е останало от младото и весело момиче, което беше артистично и игриво.

За мен ти отдавна не си нищо друго, освен сянка на самата себе си. И това ти е откакто се събра с комунисти. Може да е съвпадение, а може и да не е. Не ми дреме и колко обичаш леля си, можеш да го правиш спокойно извън форума. С твоя принос тук той едва ли е станал по-интересен и няма как, ти нищо не си написала. Разкарай се от пътя ми, както аз отдавна не стоя на твоя. Не искам да ти казвам други горчиви неща, защото, за разлика от теб, аз не плюя по приятели, пък били те и бивши. Толкова.

Вие двете с червените знамена, няма ли да включите и Тунгуския метеорит към вините на капитализма? Да не пропуснете. Very Happy

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Съб 31 Май 2008, 23:38

Надя написа:Така е, Натали, заплатите тук в много сектори си останаха същите, но не трябва да се забравя колко пъти скочиха цените на стоките и услугите. Аз не знам дали си пътувала с билетче от 6 ст., когато у нас имаше тоталитарен режим, но сега при демокрацията то стигна до левче в някои градове. Можеш ли да си представиш, ако до работното място сменяш два автобуса, колко левчета трябва да дадеш за пътни, точно половин минимална заплата? Neutral

Не прочетох отговора ти заради истеричния пристъп на Поля. Както и да е.

Пътувала съм с билетче от 3 ст. дори, но по същото време заплатата на майка ми беше 65 лева, на баща ми към 80. Съизмери го това с цената на продуктите тогава и ще видиш, че мизерията и по онова време е била абсолютна. Аз не я чувствах силно, защото моите родители винаги са имали голяма градина и са си произвеждали всичко, освен редовната им работа, но хората се движеха на ръба на оцеляването, това го помня добре. Освен мизерията, имаше и посещения на ДС у дома, имаше заплахи, концлагери, обещания да ме прегазят на улицата, ако баща ми не подпише декларацията и пр. Хора изчезваха, без да знаем къде са и повече не ги виждахме. По пресата имаше лъжа до лъжа за миналото, извън грозната, обидна за човешкия разум и елементарна пропаганда, която запълваше останалото от вестниците. Добре помня, че никой не ги четеше, освен за тоалетна хартия, за друго не ги ползваха. Мога да ти разкажа и други гадни спомени, но да не нараняваме сърцата на младата комунистическа смяна, която се отглежда тук. Evil or Very Mad

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Билети и заплати

Писане  Таки Нед 01 Юни 2008, 00:11

Жена ми, която помни добре цени и заплати от миналото, било българско или гръцко, ми даде следните данни:

В началото на 80-те: моя заплата била 250 лв, а 1 трамваен билет струвал 6 ст.
60 билета месечно = 3.6 лева = 1.4% от заплатата ми.

Днес снаха ми и колежка по СУ, ст. асистент и PhD - точно като мен тогава - има заплата от 350 лв, а билетът е 60 ст.
60 билета месечно = 36 лева = 10.3% от заплатата на снаха ми.

Разликата е над 7 пъти!

Критиката към строя, известен като 'реален социализъм' , не трябва да се съпровожда с груба дезинформация! Казано иначе, за да живее в моята соц-"мизерия" (спрямо цените на транспорта) , снаха ми би трябвало да получава днес заплата от 2500 лв. Какъв е процентът на софиянците, които днес получават подобни заплати на 35 години ? ?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Нед 01 Юни 2008, 00:29

Ригас, караш ме да започна да се съмнявам, че Иван е прав за много неща. Да не си принадлежал към някаква привилегирована класа тогава, че си получавал толкова пари?!

Говоря за времето, когато бях на 6, това е било през 1961 г. Помня заплатите на родителите си тогава, у дома често се говореше за това.

През 1974 г. есента започнах работа в едно от водещите предприятия на Бургас, беше известно с най-големите си заплати. Работех като диспечер и получавах 82 лева. Майка ми получаваше 135, а баща ми 20 лева повече. След това ми се наложи да се издържам сама две години, докато следвам. Получавах заплата от 120 лева, било е през 1977-1978, работех като качествен контрол. Пак беше водещо предприятие в София, известно с най-добрите си заплати.

След завършването на първото ми висше образование получавах в един вестник 80 лева на половин щат. След това ме вкараха в черния списък и получавах 0 лева в продължение на доста години. Да не сме живели в различни светове с теб?!

ТОВА ли наричаш ГРУБА ДЕЗИНФОРМАЦИЯ?

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Наталия,

Писане  Таки Нед 01 Юни 2008, 00:34

Аз сравнявам два максимално близки случая: едно ВУЗ, еднакви степени, почти еднакви възрасти.

Надявам се Логик да се включи в дискусията, ако си спомня своята заплата от началото на 80-те.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  (Натали) Нед 01 Юни 2008, 00:37

Надявам се да не мислиш, че целият свят е ВУЗ. Хич не ме интересува как сте живели тогава шепата храненици на комунизма.

Аз говоря за народа си, който ви плащаше заплатите.

Хайде, че съм ядосана на глупостите на Поля, да не се ядосвам повече и с теб.

Лека!

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от Италия - Page 10 Empty Re: Новини от Италия

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите