Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МЕХАНА "Старите пънове"

+14
jovina
Homan
komarKo
Таки
marapepelia6ka
Помощ, граждани!
Надя
Логик
Boabab
Admin
nikiforov
сноб
Лаик
chocho
18 posters

Страница 7 от 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Re: МЕХАНА "Старите пънове"

Писане  marapepelia6ka Пет 22 Май 2009, 11:00

Homan написа:А там, там на чардака се случват вечерни приказки, епикурейски занимания и среднощни срещи със звездите Laughing Айдее .... отнесох се .... Laughing

Общо взето и моята съботна вечер преминава по същият начин.
Хоман има голяма вероятност на 5 да съм в София. Няма много време до тогава и знам, че два, три поста не са достатъчна мотивация, но в името на любовта към кучовците поне ще се радвам ако намериш мъничко желание да се видим и пием по бира. По нататък ще ти пратя телефона си на лични. Естествено няма да се обидя ако си прекалено ангажирана и не намериш време.
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Re: МЕХАНА "Старите пънове"

Писане  Homan Пет 22 Май 2009, 11:12

marapepelia6ka написа:
Homan написа:А там, там на чардака се случват вечерни приказки, епикурейски занимания и среднощни срещи със звездите Laughing Айдее .... отнесох се .... Laughing

Общо взето и моята съботна вечер преминава по същият начин.
Хоман има голяма вероятност на 5 да съм в София. Няма много време до тогава и знам, че два, три поста не са достатъчна мотивация, но в името на любовта към кучовците поне ще се радвам ако намериш мъничко желание да се видим и пием по бира. По нататък ще ти пратя телефона си на лични. Естествено няма да се обидя ако си прекалено ангажирана и не намериш време.

Хаааа, 5 Юни, Петък - хубава дума каза, Пепеляшке! Я да спретнем едно биропиене ... ако е възможно след 17.00 обаче ... Very Happy Допълнително ще уточним мястото, но вече ми се въртоли една идея Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Да добавя и своя глас ..

Писане  Таки Пет 22 Май 2009, 11:23

.. в хвалебствения хор на съботните вечерни сбирки. Миналата събота се събрахме при вилни съседи и започнахме дегустацията на една чудна домашна ракия от Търговище. Беше този хубав час, когато последните слънчеви лъчи оцветяват в оранжево околните планини и природата затихва, сякаш омаяна от собствената си майска красота. Домакинята беше направила и салата от бакла собствено производство, която се оказа хубаво мезе за ракия. Когато започна финалният кръг на конкурса на Евровизията, всички бяхме порядъчно развеселени, та се отдадохме на колективно оплюване на самото мероприятие изобщо и на неговите участници в частност. Е, в рамките на тази гавра ние оценихме жеста на българската комисия и публика, които дадоха 12 точки на ония лигльо Сакис Рувас, напълно незаслужено от музикална гледна точка, но радостно като знак на добро отношение към южната съседка. Аз бях доволен също да видя, че гърците пък почетоха с 12 т. песента на барон Lloyd Webber - един от живите класици на жанра.

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Andrew-Lloyd-Webber_802798c


Последната промяна е направена от Таки на Пет 22 Май 2009, 11:27; мнението е било променяно общо 2 пъти
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Re: МЕХАНА "Старите пънове"

Писане  marapepelia6ka Пет 22 Май 2009, 11:25

Homan написа:... ако е възможно след 17.00 обаче ... Very Happy Допълнително ще уточним мястото, но вече ми се въртоли една идея Laughing

Супер.
Обичам биропиенето. bounce
След 17 е съвсем възможно и удобно.
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Re: МЕХАНА "Старите пънове"

Писане  marapepelia6ka Пет 22 Май 2009, 11:30

Таки написа:.. . Когато започна финалният кръг на конкурса на Евровизията, всички бяхме порядъчно развеселени, та се отдадохме на колективно оплюване на самото мероприятие изобщо и на неговите участници в частност.

Ха!
Ако мислиш, че аз съм възхитена от нашият човек-глас?
Обаче ми навяваш интересни мисли за баклата. Very Happy
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

МЕХАНА "Старите пънове" - Page 7 Empty Обаче ми навяваш интересни мисли за баклата

Писане  Таки Пет 22 Май 2009, 11:37

За баклата или за питието към нея ..? Very Happy Впрочем, баклата беше сварена и сервирана със зехтин.

Да си довърша мисълта от предишния постинг, с една тюбка в чест на барона: