Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

+3
(Бай Вълко)
Надя
ВЕЛЗО
7 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Пет 07 Май 2010, 20:33

nikiforov написа:велзо , турският сериял , който ни предложихте с дяков , взе да досажда -
има телефони , скайп, "биропиене" - изяснявайте си изяснимото ...
по друг начин,
щот опасността да оцветиш форума само с вашата палитра е на лице ...

Разбирам те напълно, но гореизброените срeдства като че ли се изчерпаха Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Помощ, граждани! Пет 07 Май 2010, 20:40

с хора, без капка лично достойнство, всички средства изначално са изчерпани
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  komarKo Нед 09 Май 2010, 13:28

nikiforov написа:велзо , турският сериял , който ни предложихте с дяков , взе да досажда -
има телефони , скайп, "биропиене" - изяснявайте си изяснимото ...
по друг начин,
щот опасността да оцветиш форума само с вашата палитра е на лице ...




Умно село English version

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Пон 10 Май 2010, 20:22

Rhino написа:Друже, имам една молба към тебе.
Можеш ли да ми услужиш със 120 лева до другия петък, защото трябва да купя нещо на Ани.
Ще съм ти благодарен за което. Very Happy

Rhinos написа:Не ти, ами мангалчето от Единствения свободен...

... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля
Laughing Laughing Laughing

Носорог, яла насам, че ми трябваш да те питам нещо pirat

Помниш ли как се изниза на осми декември по-миналата година и какво стана след това?

Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от ВЕЛЗО на Вто 11 Май 2010, 20:08; мнението е било променяно общо 1 път

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Пон 10 Май 2010, 20:45

Я да видим, г-н Велзо, дали и теб те боли от истината.. :

1. Участвал ли си в "пощенски кампании", целящи да откажат някои наши членове от участие в ЕСФ ?

2. Участвал ли е в подобни кампании г-н Дяков, под ника "Българанъ" ?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty отговорът на форумния Агджа

Писане  ВЕЛЗО Пон 10 Май 2010, 20:52

Таки написа:Я да видим, г-н Велзо, дали и теб те боли от истината.. :

1. Участвал ли си в "пощенски кампании", целящи да откажат някои наши членове от участие в ЕСФ ?

2. Участвал ли е в подобни кампании г-н Дяков, под ника "Българанъ" ?

1. Да, водил съм подобни кампании от свое име, но те не се резюмират до "отказване от участие".
2. Не, поне доколкото ми е известно.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Пон 10 Май 2010, 20:54

1. Да, водил съм подобни кампании от свое име, но те не се резюмират до "отказване от участие".
Прави ти чест, че го признаваш. Няма да настоявам, но би ми било интересно да узная защо си го правил.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Пон 10 Май 2010, 20:58

Таки написа:
1. Да.
Прави ти чест, че го признаваш. Няма да настоявам, но би ми било интересно да узная защо си го правил.

По две причини.

От любов към интригата в преобладаващата част от случаите. Поради лична неприязън - в отделен случай.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Пон 10 Май 2010, 21:09

За съжаление, при много хора битува една извратена представа за "неприкосновеността на личните данни" , предвижвани по пощата. Извращението се състои в това, че дори когато някой ги обиди грубо по пощата, те смятат тази обида за "лична данна" (на кого ли?) , която не подлежи на разгласяване.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Пон 10 Май 2010, 21:21

Таки написа:За съжаление, при много хора битува една извратена представа за "неприкосновеността на личните данни" , предвижвани по пощата. Извращението се състои в това, че дори когато някой ги обиди грубо по пощата, те смятат тази обида за "лична данна" (на кого ли?) , която не подлежи на разгласяване.

Според случая.

Ако става въпрос за Хоман, ако иска - да ги публикува. Аз я захапах в Л.Б. със стихчето за рождения ден, защото нещо се пенявеше по мой адрес. Забравил съм за какво точно се касаеше. Не е било с лоши чувства лично към нея, по-скоро пародийно. Ако се оправдава с мен, сигурно си търси извинение, задето не пише - явно си има достатъчно работа.

Това ли имаше предвид?

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Пон 10 Май 2010, 21:36

Това ли имаше предвид?
Не само това.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Пон 10 Май 2010, 21:41

Таки написа:
Това ли имаше предвид?
Не само това.

Аз имам слаб спомен от тогава. Г-н Сотиров ако е запазил нещо от ония бележки, да го извади. Или който там ги е получавал.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty та да не остане и капка съмнение

Писане  ВЕЛЗО Вто 11 Май 2010, 21:12

Rhino написа:Искам официално опровержение в ЕСФ на тъпите клевети по повод на Ани - особено за Джовина и Стефан Краев.

Настоящото е официално опровержение, съгласно желанието на Носорога.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Вто 11 Май 2010, 21:29

"Добра воля", господине, е да не клеветиш хората. А не да ги клеветиш, а после да опровергаваш клеветите. Защото скоро ще откриеш, че не ти вярват и на истините, и на "добрата ти воля" !

Поради тази причина, аз изобщо не се интересувам от "официално опровержежие" на клеветите, изписани тук от Иван Йорданов по мой адрес. Защото за мен опровержението му има същата (нулева) стойност, както и клеветите му.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty врата у поле

Писане  ВЕЛЗО Вто 11 Май 2010, 22:20

Таки написа:"Добра воля", господине, е да не клеветиш хората. А не да ги клеветиш, а после да опровергаваш клеветите. Защото скоро ще откриеш, че не ти вярват и на истините, и на "добрата ти воля" !

Лъжливото овчарче, кайш? Не съм съвсем съгласен Twisted Evil

Първата етична категория на която са ме учили в училище е благородната лъжа. Някои пък, първото нещо на което ги учат е максимата "и на калъп да та фанат мама, ша отричаш". Разни хора, разни идеали.

Не страдам от морален релативизъм, но от време на време не е зле да проявим и малко отстъпчивост. При всички положения, масираната канонада нанася своите поражения. Хуманно е да превържем пострадалите.

Нямам угризения, задето с това опровержение формално угодих на Петър, след всичкото олово по него дотук.

Таки написа:Поради тази причина, аз изобщо не се интересувам от "официално опровержежие" на клеветите, изписани тук от Иван Йорданов по мой адрес. Защото за мен опровержението му има същата (нулева) стойност, както и клеветите му.

Аз пак ще повторя: Ферас много ме огорчи с грозните и с нацистки ръб обиди, които ти отправи. "Клеветите" му по твой адрес очевидно не разполагат с фактологическа достоверност, а представляват обидни спекулации с елементи от биографията ти. Т.е., по същество не се касае за клевети, а за обиди.

Отвращението, което изпитвам от всичко това ме кара да се солидаризирам с теб.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Таки Вто 11 Май 2010, 23:44

Всъщност има И клевети, И обиди.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Помощ, граждани! Сря 12 Май 2010, 14:02

миссля, че сценаристите и на най-жалките сапунени сериали не си позволяват да пипат "историята",

т.е., трябва да си много забъркан във "виртуалното", за да вярваш, че "писането" и "триенето" добавят или изхвърлят нещо от реалността

така че за мен цялата тази глупост е поведна част от сапунката "Медияпул", която тече вече десетина години, повечето герои вече ги няма, а "филмът" едва свързва двата края
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  komarKo Сря 12 Май 2010, 14:26

ВЕЛЗО написа:

Аз имам слаб спомен от тогава. Г-н Сотиров ако е запазил нещо от ония бележки, да го извади. Или който там ги е получавал.


ВЕЛЗО,

Сега проверих - и аз имам подобна бележка отпреди 2 години - няма да я вадя, за да не задълбавам,
ще кажа само, че съдържанието и предполага да си седиш повече кротко на задника Twisted Evil

Спри се малко, с други думи.

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Сря 12 Май 2010, 16:47

komarKo написа:
ВЕЛЗО написа:

Аз имам слаб спомен от тогава. Г-н Сотиров ако е запазил нещо от ония бележки, да го извади. Или който там ги е получавал.


ВЕЛЗО,

Сега проверих - и аз имам подобна бележка отпреди 2 години - няма да я вадя, за да не задълбавам,
ще кажа само, че съдържанието и предполага да си седиш повече кротко на задника Twisted Evil

Спри се малко, с други думи.

НАПРОТИВ, КОМАРКО

ДАЙ Я, ЧЕ И НА МЕНЕ МИ СТАНА ИНТЕРЕСНО Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  nikiforov Сря 12 Май 2010, 20:41

велзи , ако уточня , че сериалът Ви с уринария стана мангалски , ще обидя циганите ...

и "заслугата " е твоя , което не ме *чудва ...

не случайно сте се "черпили" със шекересто с алефутик ...


за съжаление , забележката ми ,,да се поспреш в "активността " , която не ти "ходи",
стана причина моят "градски " да използва анастасиени похвати - "крачол ", "ръфане" фурнаджийски ...и тн.
ама то си е за негова сметка - където и да погледнеш , в четирите посоки на етиката , когато си на гости се държиш по определен начин , ако не желаеш , след "неистовата борба " с модурацията на мъдияпул , има възможност да се "презапише" и да обогатява нетното пространство , естетически , етично , хризматично , емпирично, а не циклично, както това тук !
та , ходи целувай ръце ,гъз каквото имаш желание ...за пореден път доказа ,че не ставаш !

това , тук , беше за последно !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  ВЕЛЗО Сря 12 Май 2010, 21:30

Стойчо, това какво ти си мислиш или се опитваш да изкараш, че мислиш, важи на петстин километра оттук където пиша в източна посока. Нали съм ясен?

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля - Page 2 Empty Re: ОТ ИСТИНАТА БОЛИ... редактирано от ВЕЛЗО в знак на добра воля

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите