Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

4 posters

Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Пон 07 Фев 2011, 17:26

За мен има два вида БЪЛГАРИ.
Първите никога не се отказват от БЪЛГАРСКОТО.
Вторите...Пази БОЖЕ сляпо да прогледне, по бългороФОБИ от тях не съм виждал.
Е, меееепуууул ме срещна с хора от ВТОРИЯ вид.
За ВУЙКА ГОйЯвич е ясно той е ГЛАЖДАНИН на Държавата Израел..., ама ЗАЩО не живеее там...ЯВНО е накадърник ...ШЪ му пукат ушите от глад...друго си е тук в лай..та с Блаже да се въргаляяя, альооооо...вукЙааааа ...
Виж за С(ере)Р(едко)Х(ронично), се чудух от КЪДЕ му идва диарий..та! Виж тук http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6425&start=300 и преди всичко пасажчето:
...Рейгън започна американската революция и аз бях не
само свидетел, но и участник.
Свидетел на стремежа на американците да преоткрият
своите ценности, да преоткрият себе си.
Започнах да се чувствам горд американец, имах вяра в Америка,
вяра в правителството и сигурност- един голям американец
държеше кормилото на тази велика страна
...Точно сега Роналд Рейгън ни липсва повече от всякога.
...и т.н.
Пък после викаме, ТЕ комунистите са лекета,гъзолизци и т.н. на Кремъл?????
ТОЯ, не само СереРедко(и)Хронично, амче ми показва кво значи да любеш, тачиш и милееш за америчко!!!!
Колко ли го презират САМИТЕ американци??? Дори негрото и латиното не лижат така дъто на чичко Сам както НАШИЯТ пупу...серко!!!!!!
Лижи драги не ме бъркаш, просто си ми безразличен като индивид...СРХ
Аре оди в Щатите да сереш драги МИ пупупу...серко!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  nikiforov Пон 07 Фев 2011, 20:01

така е Благ , тоя е истински"Титан" на мисълта ...
и двете хабибита от "Спартакус" също
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Вто 08 Фев 2011, 08:39

Маестро, за мен ВЕЛИК президент е Кенеди, ЗАЩО плати с живота си ПРАВОТО, на света да съществува!
Както и Хуршчов със своят пост.Който вместо да разпали Т(рета)С(етовна)В(ойна), като ВЪРНА военният конвой с ядрените глави от Куба и ВДИГНА бетонните и телени огради м/у Западна и Източна Германия!
Когато Рейгън стана президент какво завари. Една рухнала икономика на СССР, която влагаше 70 % от вътрешният продукт за въоръжаване.Нама да забрава по времето на Горбачов, зам.началник на Ген.щаба на Красная Армичка да казва дословно следното на въпроса ,ЗАЩО има тоя дибаланс м/у военната и гражданската индустрия:
-В сравнение с Щатите, НИЕ започваме ВСЯКА година с 300 млр.долара минус във военната индустрия. Ясно е, че наваксването ще е за сметка на гражданската индустрия.
Както и на о.Малта, когато Горбачов казва на Рейгън:
-От тук на там, НИЕ нама да дадеме и копейка за ВЪОРЪЖАВАНЕТО ... при конфликт ЩЕ взривиме ракетите на място. Русия ще загине веднага, а ЩАТИТЕ ... след три седмици в СТРАШНА АГОНИЯ???
Спомням си, руснаците даваха един филм за Брежнев от последните МУ дни...наистина тъжна картина...тъпа руска работа.Защото америчко, НИКОГА няма да направат филм за последните дни на Рейгън-болен от алцхаймер!
Мдаааа такива ми ти работи с ВЕЛИКИТЕ президенти.
Колкото че Блаже...ШЪ мие кенефа...нема льошо...работа е, а ПАРИТЕ които ШЪ изкарва честно и почтено няма да МИРИШАТ!!! Laughing
Това е Маестро...,а не гъзолизането на пупу...серко, дето Сере Редко и Хронично!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Помощ, граждани! Вто 08 Фев 2011, 12:48

Благ, чудя ти се как можеш да четеш там - дори визуално, форумът там е заприличал на протагонистите си
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Вто 08 Фев 2011, 15:33

Хайде и от мен една фото-лепта...

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Tsarvul
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Помощ, граждани! Вто 08 Фев 2011, 18:56

"Когато цървулите дойдат на власт, те стават ..цивилни демократи."
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  nikiforov Вто 08 Фев 2011, 20:58

Таки написа:

тоя не е цървул , истински путьо е !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  nikiforov Вто 08 Фев 2011, 21:18

Блаже , има професии за които "творчеството " е неприемливо действие , дори забрана - как би се оценила "украсата " на думите на един Държавен секретар от един севлиевски цървул ?
затова и в тая гилдия , въпреки огромната амбиция на ситняковското нищо , просто нищо не може да се направи - той просто ЦИТИРА - "чета"на ......томчето ...., издание на ..... от година ....., което ....купи през годината в която се нааках за последно в хоум , суит ноум ....
и т.н.
как ти звучи ?
както звучат десетки ам.книжки -
ами така , горе -долу -"покрай мен профуча тъмнозелен "москвич"година 68 с два карбуратора и Жанти на "Видима "....и зави с мръсна газ зад агъла на "двайсет и седма" и "карл маркс" ...

и уринарията е същата ....само ,че АРАБСКА възпитаничка ....
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Помощ, граждани! Вто 08 Фев 2011, 21:30

много отдавна бях написал, че един форум заприличва на света, който обитават членовете му, на живота, който водят..

още тогава страниците оттатък бяха изпълнени с най-отблъскващи фотоси...

ако не друго, тук човек може да се зарадва на нещо видяно

Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Сря 09 Фев 2011, 12:19

ако не друго, тук човек може да се зарадва на нещо видяно.
Когато се събере една "реална" компания, обектите на обсъждане са както позитивни, така и негативни.

Никой не може да забрани на никого да се оплаква от нещо. Но е тъжно, когато с оплаквания се изчерпва "дневният ред".

Ако ЕСФ се превърне в място, където се обсъждат единствено писанията на една шепа изроди, той ще стане жертва на тези изроди.

Призовавам към по-голяма форумна позитивност. Съществуват безброй поводи за обмяна на интересна и полезна информация. Когато тези поводи се неглижират, "златната среда" се губи.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Таки снощи гледах...

Писане  blag009 Сря 09 Фев 2011, 15:44

Таки снощи гледах по Канал 3, професор Юлиан Вучков и бат Бойко.
Накратко...язък за интуекта Вучков...то бяха плонжове, то бе чудо. Виж тук http://kanal3.bg/?v=2299
По принцип, от когато Сашо Диков стана рекламно лице на Ал.Петров, прескачам канала.
По пронцип, Сашо за 2-3 месеца изсипа толкова гЬОвна по бат Бойко, колкото за 4 год. не е изсипвал по Станишката, Доган и сие!!!!
Интерсно МИ е, дали последните репортажи на Сашко от къщичката на Трактора, не са правени по търлъци...така ДЕ , не мое да цапа ХОЛА на Трактора!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  nikiforov Чет 10 Фев 2011, 16:16

Таки написа:Съществуват безброй поводи за обмяна на интересна и полезна информация. Когато тези поводи се неглижират, "златната среда" се губи.

чувал съм ,че педалите били доста чуФствителни?



Uploaded with ImageShack.us

дали това, доказва тезата?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Чет 10 Фев 2011, 18:18

nikiforov написа:
Таки написа:Съществуват безброй поводи за обмяна на интересна и полезна информация. Когато тези поводи се неглижират, "златната среда" се губи.

дали това, доказва тезата?

Маестро виж по-горното ми писане "Таки снощи гледах...by blag009 on Сря Фев 09, 2011 3:44 pm" и ГО свържи с взрива на в-к"Галерия"!!!!
Сутринта докато правих санвичи на синковеца за закуска , чух по канал-1 новинката и се захилих злорадо!!!!!
Кво да ти окна маестро, той Чосиц окаше "Всеки с камертона си", ама ТИЯ изобщо не се усещат.
Съжалявам, че АДМИНА, затвори "Ямата на Мидас"...жалко...Така де, чета дивотийките на ВУЙКА, СереРедкоТихичико, Влудко, Rhinos и се КЕФА, наистина колко е длибока мееепууулската"Отпадъци от Клоаката" и се ... КЕФААА!!!!!Именно се кефа, колко ниско може да падна чувек!!!!
Оня ден гледках в един весник "Телеграф" или "Новинар", как НЯКОЙ си плагиатства Комарко??? Преди време(година-две), Комарко беше нарисувал една карикатура за Румен Петков и как от неговата прословута бенка наднича Сергей Станишев!!! Very Happy
Тази показва как от сълзата на Ал.Петров се показва Яне Янев.Такива ми ти работи маестро!
То ако се водиш по акъла на тия псевдо интУекти...наистина тежко ти и горко ... чадо.
Кибик Блаже
ПП.Щом аз, шебека, Оня От кателното, пролетарията и т.н., се присмех на писанията на Rhinos, как наши ченгета, ГО пресрещали в чужда държава пред АМЕРИКАНСКОТО посолство...за кво иде реч да гувориме за ТЯХ!!!!
Ако е мъж нека Rhinos, КАЖЕ КОЯ Е ТАЗИ ЧУЖДА СТРАНА, в която е учил през 1984 г. Хей така за протокола:
- Как се казваше романа на Оруел??????
Мдааа и все пак тъпчко си е Rhinos...това е ... рискове на професията на ченге .... "заблуда в заблудата и ... опалааа ЦАРА Е ГОЛ(2), ока оня от котелното"!!!
Помисли маестро, дали приказката за ЦарЯ, не визира сегашното време на ТОТАЛНА ПРОМИВКА НА МОЗЪЦИТЕ?????
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Ако тоя е ВИДЕН анализатор...малииииии???

Писане  blag009 Нед 13 Фев 2011, 09:03

Ако тоя е ВИДЕН анализатор...малииииии???
Подобрее тихичко да си СереРедко(и)Хронично .
Но това
СереРедко(и)Хронично написа:Моят отговор е , че не винаги популизмът на улицата е
добър за благоденствието на масите.
Радвам се, че военните в Египет ще изпълняват ролята на
временно правителство на Керенски.
Харесва ми
и това, че Обама тактично не похвали военните за ролята им
за оттеглянето на Мубарак и даде кредит за това на
целия египетски народ.

Господиииии, на коЙ от тъпите МУ извУди да се спряяя.
На тия кухи фрази, вЪпросите са безмислени, но да пробвам!
Говори за " ролята на временно правителство на Керенски. " и "популизмът на улицата"
На въпроса, кой дойде след Керенски и ДАЛИ е имало пополизъмЪт на улицата при преврата на Ленин ... ШЪ е тихичко?
Колкото до В(сичко)О(срано)С(ереме)Р(едко) въпроса е КОЙ плати и КОЙ бяха хората???
Това е драги ми пупу...серко.Цялата ти статийка се базира на "ЛАНИ БАБА ПРЪДНАЛА, СЕГА ЗАМИРИСАЛО"!!!!
Е, при теб всичко е Х(ронично)...така че редовно си пий хапчетата.Басииии видният американски анИризатор!!! Laughing
Кибик Блаже
ПП.Админе, ако пупу...серкото се заинати и ЗАПОЧНА подробно да СИ развивам вижданията по темата, в КОЙ момент при споменаване на етноса на героите на пупу...серкото ШЪ окнеш , Блаже тива е антисимитизъм?
За протокола, ако пиша Боян Д е НОВОприет симитски гражданин, допускам ли намеци за расова дисриминация?????
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Нед 13 Фев 2011, 10:33

Събитията в Египет поставят "демократизаторите" = Износителите На Демокрация (ИНД) (по "износ на революция") в доста трудно положение.

Те са прави, когато твърдят, че при едни демократични избори, последвали краха на една дългогодишна авторитарна власт, управлението може да премине в ръцете на лица и политически сили, по-враждебни към тях, отколкото падналият режим. Това е една жестока политическа безизходица, за която обаче ИНД имат своята сериозна вина. А тя е в това, че при избирателен отказ от "изнасяне на демокрация" към "свои" режими в продължение на десетилетия, Преходът става все по-труден и непредвидим. Когато на египетската сцена излязоха и сили, крепящи Мубарак, с последвалите боеве с камъни и нови жертви, ние видяхме само върха на един айсберг, който тепърва следва да се разруши. Айсберг, който се състои от всички тези, които в продължение на 30 години са били облагодетелствани от режима Мубарак. Няма режим, който да не се крепи на едно икономически мотивирано малцинство.

Summary: Тези, които днес се тюхкат и вайкат за възможността ислямистите в Египет да дойдат на власт в резултат на едни свободни избори, нека се замислят върху своята собствена вина, която се състои в това, че с 30-годишната си подкрепа към Мубарак, те са допринесли за разрушаването на гражданското общество и неговите политически представителства в Египет. Един вакуум, който неизбежно се запълва с политически екстремисти и фундаменталисти.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Нед 13 Фев 2011, 17:01

Защото това, което Мубарак направи, както и много други диктатори в този регион, той унищожи гражданското общество и това остави само на тези полу-легални и нелегални елементи, като Братството, много голямо поле за действие. (Алекс Алексиев)
Цялото интервю на Алекс Алексиев. В което той ясно формулира вината на Запада за гордиевите възли на днешните авторитарни режими в арабския свят.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 10:51

Таки написа:
Защото това, което Мубарак направи, както и много други диктатори в този регион, той унищожи гражданското общество и това остави само на тези полу-легални и нелегални елементи, като Братството, много голямо поле за действие. (Алекс Алексиев)
Цялото интервю на Алекс Алексиев. В което той ясно формулира вината на Запада за гордиевите възли на днешните авторитарни режими в арабския свят.

Таки А.А и Коцето МУ(Константин Мишев), не бяха ли съветници на Фил.Димитров?????
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Вто 15 Фев 2011, 10:55

За Филип Димитров знам. За другия нямам представа.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 11:57

Таки написа:За Филип Димитров знам. За другия нямам представа.
За кой от двамата знаеш Таки...Коцето МУ или Алексчо????
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Таки Вто 15 Фев 2011, 12:14

За Алекс.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 14:01

Таки написа:За Алекс.
А Коцето МУ, му беше нещо като ... хомомомо! Заради него си подаде оставката!
Колкото до Алекс, още тогава попитах и тя ква стана, по-ранно агент на КремЪл, сига на Вашингтон?
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Пази БОЖЕ сляпо да прогледне! Empty Re: Пази БОЖЕ сляпо да прогледне!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите