Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

медияпуль ONLY

+9
Робърт Боев
Boabab
Надя
komarKo
Агата
chocho
blag009
Таки
nikiforov
13 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

медияпуль ONLY Empty медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Чет 07 Апр 2011, 22:35

боянна гоцева , след двумесечно селфкандърдисване /нетно /
поканила уринария на гости ...,
турнала го на маса рококо от поминалият век ,
произведена от най-добрите майстори на севлиевска община ,
отворила лаптопът на любимото вино на уринко
и настанало едно веселие....
в пуследствие , уринария харесала и мезето
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Пет 08 Апр 2011, 07:56

Хайде и малко полицейски свинехумор, от руините на МпФ...

медияпуль ONLY Klz1302103289c
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Пон 11 Апр 2011, 20:24

http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6233&postdays=0&postorder=asc&start=660



говното СРХ надмина и "учителят" си фекалчев - той и боянчу дамянов , с голям интусиазм , постват лайна , кенефи ....Іняма да постна последните "творби " на ненормалника / само отбелязвам , какво пише аверът ми Зигмунд за "децата " както беше оправдала Силвия говедцето боянчо - то горкото е на тая "фаза " и там ще си остане ....
докато "съучениците" на " синът " му не вземат да го поднасят пред детската градина - "тоя паделаст , дядо ти ли е" ?


".....анална фаза (1,5 - 3 год.)- периода на обучение къде и как да отделя детето. Начало на социални властови игри: детето се научава как чрез определен физиологичен акт да повлияе върху възрастните, да ги накара да бъдат "добри" или "лоши". "
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Вто 12 Апр 2011, 21:13



Uploaded with ImageShack.us

това са двамата от останали в медияпул олигофренИ -
"изкуствоведът" боян дамянов , тъп севлиевски провинциалист , за когото "марковият душ " е върхът на иСкуството
и трътлата петър дяков , получила образУвание в Джамахирията , поради невъзможност да Увледе тук .....

тия двама педофили /защото продължават да препостват снимката на внучката ми ,
постната от един абсолютен ненормалник/
ще си получат полагаемото ....
обещавам им го !


в "сърцето " може и ТРЯБВА да са - иван атанасов -чосич , красимирчо , един дейзорист , фекалчев и т.н -знаете ги
защото тия двама тъпанара , НИКОГА не биха написали по по 10000 поста ако горните не им бяха ПОСТЛАЛИ
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Сря 13 Апр 2011, 21:20

не ,че не съм го знаел ...но "борбата " със свине " те освинва - приключвам с трите свине на медияпул - боян дамянов , петър дяков и онова .....
със собственичката г-жа стояна , също !

със сеирджиите- 1 Регистриран, 2 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

, също !

дебилът дамянов е "Очуден" - хюмне долно , ще дочакам , когато Бончева ще "осветли " не само тия ,дето са целували ръка ", а тия, като теб , професионално са целували задници - професионално , преводачески , чорбажийски .....




Последната промяна е направена от nikiforov на Чет 19 Яну 2012, 19:34; мнението е било променяно общо 1 път
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Сря 13 Апр 2011, 21:27

приключвам с трите свине на медияпул ..
Маестро, аз пък ще пиша по темата, от време на време. Не само за прасетата, но и за техните крави. Онези с топлите, влажни погледи.

Но без да си развалям рахатлъка.

Ще обменим ли някои фотки в "тъмната стая"? Cool
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Сря 13 Апр 2011, 21:31

"тъмната стая" е светла за една от тия свини - петър дяков , тъй ,че ...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Сря 13 Апр 2011, 21:39

nikiforov написа:"тъмната стая" е светла за една от тия свини - петър дяков , тъй ,че ...
Какво да правим.. При такъв интерес към "клоаката" ... Която се оказва "като слънцето и въздуха" за всяко живо всяка жива глиста .. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Сря 13 Апр 2011, 21:55

И за "сеирджиите" : един от тях съм най-често аз, в ролята на Админ. Логвам се "скрит" и си стоя така, без оглед дали следя форума (рядко) или си върша други работи (най-често).

Така че не "късай" поне с мен! Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  blag009 Чет 14 Апр 2011, 18:31

nikiforov написа:http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6233&postdays=0&postorder=asc&start=660



говното СРХ надмина и "учителят" си фекалчев - той и боянчу дамянов , с голям интусиазм , постват лайна , кенефи ....Іняма да постна последните "творби " на ненормалника / само отбелязвам , какво пише аверът ми Зигмунд за "децата " както беше оправдала Силвия говедцето боянчо - то горкото е на тая "фаза " и там ще си остане ....
докато "съучениците" на " синът " му не вземат да го поднасят пред детската градина - "тоя паделаст , дядо ти ли е" ?


".....анална фаза (1,5 - 3 год.)- периода на обучение къде и как да отделя детето. Начало на социални властови игри: детето се научава как чрез определен физиологичен акт да повлияе върху възрастните, да ги накара да бъдат "добри" или "лоши". "

Не знам МАЕСТРО защо се гневиш на двама НЕУДАЧНИКА?
Кой е симита ВУЙКО ГОЯвич и къде е ТОЙ в пейсажа БЪЛГАРСКИ ?
Имам един познат, с постиженията си е на световно ниво. Заприказвахме се, за наши момчета които приемат ЧУЖДО гражданство за да припечелат някой лев. Най-настоятелни са били негови познати евреи. НООО, условието е било да знае иврит...нема лошо, НООО и да приеме юдеизма! Попитах го знаели нещо за тора, мора и т.н. и НАЙ-ВЕЧЕ презрението и на най-долният евреин към него. Каза, че знае тия неща и затова ГИ е отрязъл.
Така и със симитЪЪЪ ГОЯвич. На евреина, за да ГО обидиш и чифутин ШЪ му окнеш, на ТОЯ родо и вероостъпник кво ШЪ му окаш?
Ни риба ни рак ... наистина е диарийка!!!! Защо има нема все, ока какви вина пие ... от кеф ... ДАНО ама НАДАЛИ, от ... нечистоплътна СЪВЕСТ!
За него израза "тоя паделаст , дядо ти ли е" , ще е мана небесна! Сигурен съм, че децата ШЪ го питат ... "рязана на ли МУ е пишката ... кога ШЪ режат твоята и ... баси "комфорта"!!!!
За Серещия и т.н., ТОЛКОВА е презиран от латиното и негрото, както съм и сигурен, че работи НЕЩО като помошник ... направо си МУ е мъка на Серещия и т.н.
Сигурен съм, че ако в България законите се спазват като в Щатие, тая гнида ... старините ЩЕ ти осигури!!!!
Серещият адвокат ... господиии на светлинни години е от нивото на Алековият герой от разказа "Пази боже сляпо да прогледне"!!!
Това е МАЕСТРО...
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Съб 16 Апр 2011, 22:13

не знам/всъщност знам/блаже , защо гУвориш за двама неудачника ......?


не ми се пише - не си на десет - решавай сам , тоя калтак ти обърна вниманийце и ти клъвна шаранийно ....
да си жив !

http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?p=214508#214508


ей ти пример - курвата"работи " - да му "обърнат внимание "- някой да се сети да му напише - "еби си майката !"
е , аз написвам - ебете си мамата , ти ,калтак петре дяков и уруспийската ти дружка боян дамянов ....!
пиша !
тия двете чакат , аз да напиша това , тоест , те мислят ,че ме провокират ,но всъщност чакат оня ненормалник , дето е ходил до МЕНТЕвидео на сън, да се събуди , да подеме ,това ,че аз съм написъл те да си ебът мамата , и започват от сутрин до вечер да тиражират ,че аз съм написъл , да си ебат мамата ...
и кво става , скъпи благо , на когото калтакът уриньо1, е обърнал внимание , а аверките му си правят гаргара с благо ...?

напиши ,блаже , че аз не мога да отговоря на тоА въпрос ....
и какво общо имат "картинките "* на ОНЯ чикиджия с форума ,цунамитата и радиАцията , тъщата на говедото и "надетата "на педалът дамянов ?
*нито мара ,нито докторката се "обаждат " от месеци
А , ОКНИ, Благо000007 !
а , блаже ?


Последната промяна е направена от nikiforov на Съб 16 Апр 2011, 22:16; мнението е било променяно общо 2 пъти
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Съб 16 Апр 2011, 22:13

баси сукното !

"приключването" беше за тогава , говньовци !

абе , "върнах "се от възглавницата ...
Блаже , да се "сещаш",коя от трите /те са онли толкова/ медияпулски курви ,ще тиражират написаното от мен ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Нед 17 Апр 2011, 11:17

нито мара ,нито докторката се "обаждат" от месеци..
И други не се обаждат, Маестро.
Според мен, причината е политическа.
Бих се уточнил по-късно, без да си развалям рахатлъка.. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  blag009 Нед 17 Апр 2011, 18:47

nikiforov написа:
...
не ми се пише - не си на десет - решавай сам , тоя калтак ти обърна вниманийце и ти клъвна шаранийно ....
да си жив !

http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?p=214508#214508
...
и кво става , скъпи благо , на когото калтакът уриньо1, е обърнал внимание , а аверките му си правят гаргара с благо ...?

напиши ,блаже , че аз не мога да отговоря на тоА въпрос ....
и какво общо имат "картинките "* на ОНЯ чикиджия с форума ,цунамитата и радиАцията , тъщата на говедото и "надетата "на педалът дамянов ?
*нито мара ,нито докторката се "обаждат " от месеци
А , ОКНИ, Благо000007 !
а , блаже ?

Да окна бе МАЕСТРО!
Първо, пак ШЪ окна, ако в една къща ме допуснат да седна на софрата, едва ли е в реда на нещата да окам "Абе дурак, глупак и т.н. ти оти заяждаш моя чувек???
Интересно МАЕСТРО "Ти мой чувек ли си, или АЗЪ-БЛАЖЕ съм товой чувек " или има едно ВЗАИМНО уважевие м/у нас двамата, КОЕТО не включва да съм ТВОЙ адвокат ... навсякъде?
Това ми напомня вица за Вуте:
"Та той бил пияндето на СЕЛОТО. На Пена вече и писнала с него и МУ окнала:
-Развеждам се!!!!
Вуте окнал:
-Нема лошо ма Пено, но като излезнеш НА СРЕД село, ората шъ окат, "Гледай Я тая Пена и ПЯНИЦАТА Вуте я напуснал..."
За мен специално , най-умереният от тройцата в мееепууул е Rhino.Не виждам льошо да си хортувам с него, СЛЕД като не прави намеци от разговорите в мееепууул, не е обиждал в постингите до МЕН, някой от тукашният форум и т.н.
За мен е интересно, ЗАЩО обръщаш внимание на един БЕЗРОДНИК и ВЕРООСТЪПНИК ?
Той, както и Серещия са ТОЛКОВА презирани в "родината" си, че ТЪРСЯТ някъде да се изакат?
На евреина може да МУ кажеш чифутин и ТОЙ ще се засегне, а ВУКЙКА ГОЯвич, с КАКЪВ обиден епитет ШЪ го засегнеш?
Нещо от Сократ:
"Един ученик на Сократ, го срешнал ядосан, потен и ... чак заекващ. Попитал го:
-Учителю, защо си в това състояние?
Той ме отговорил:
-Спорех с един простак и след 15 мин., НЕ можех да разбера КОЙ от двамата е простака?!"
Окнах МАЕСТРО ... на времето ТИЯ кото се гавреха с мен в мееепууул ИМ лъснаха задниците, кой доносник, кой безродник и вероостъпник и т.н.
Но знаеш ли МАЕСТРО кое ме най-разсмива в ТВОЯТА разправия с ВУЙКАТА ??? Как ти се репчи, че щял да те размаже от БОЙ и ти си траеш?! Ако бях н твое място и както се заяжда и с зет ми ... баси матапа КОЙТО щях да направа.
Първо с плакат пред президенството, ЩЯХ да помоля агент Гоце да пусне преводчика СИ да ме пребие от бой!
Второ ЩЯХ да го питам ВУЙКАТА, да ли му е обрязана пишката и ТОГАВА да твърди, че е еврейски гражданин и т.н.!!!!!
Трето, ЩЯХ с плакат да питам НЕГОВИЯТ добър приятел, НП посланика на Държавата Израел, ЗАЩО не си прибере БОКЛУЦИТЕ от България и т.н.
Това е МАЕСТРО, АЗЪ-БЛАЖЕ така бих постъпил...с оплювки и НАКРАЯ ако трябва и с ритници! Ще го изтрая ДВА пъти и ... Яхве* да МУ е на помощ!!!!
Кибик Блаже
*-Яхве е транслитерация на еврейското "יַהְוֶה"Поради третата заповед от Декалога и традицията да не се споменава напразно името на Бога, евреите от векове насам го произнасят или като "Хашем" (буквално означава "Името") или като "Адонай" (което значи "Господар" или още "Господ").

blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  blag009 Нед 17 Апр 2011, 19:28

nikiforov написа:баси сукното !

"приключването" беше за тогава , говньовци !

абе , "върнах "се от възглавницата ...
Блаже , да се "сещаш",коя от трите /те са онли толкова/ медияпулски курви ,ще тиражират написаното от мен ?

Маестро, по принцип КОМЕНТИРАМ други хора, КОГАТО прекалят в меепууул? Понеже засегна "баси сукното !"
"абе , "върнах "се" да вида кво са окали по мой адрес Laughing ... смехурковците ТЕ !!!
Д. Боян написа:
МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2011 6:14 pm
Саомородни бисери от Клоаката:

"... един предател не само към своя севлиевски род , а СИГУРЕН съм и на православната си вяра ...
За да си гражданин на Държавата Израел, едно от условията е да изповядваш тяхната вяра!"


На тоя господин ногата май му е най-читавата част.
Интересно на ВУЙКАТА, кво МУ е читаво:
"Проклет бил човек вуйка ми!
Проклет е, майко - казвам ти,
не ща при него да седя,
копилето му да бавя
и крастите да му завръщам.
Яли ги свраки и псета! "


СРХ написа: Я, блудният син Блаже се завърнал при семейството си.Laughing

Благовесте, тепаравесте, на хевесте то кересте ке тарамбука, казват
ромите.


Дъ хауз дет Райгъс билт приветства с "Добре дошъл" огнярчето
Калитко. Laughing Laughing

N.B.Благо не беше допуснат да позира за семейния портрет, за да
не загрозява композицията с генетично модифицираното си тяло. Laughing

А какво ли гуворят негрото и латиното за тоя вечно мънкащ "гринго"? Баси генетично модифицираното грингово чуство за хумор!
Тоя "гринго" след КАТО е пръснал 100 000 ???(баси лъжеца) доларес за образувание, ЗНАЕ ли че с това си писане, само "акита" негрото и латиното в затвора ШЪ го ранат? affraid
Абе гринго, били ни открехнал КЪДЕ си пръснал тия парички??? иии колко време си ги връщал!!!!!
Я СЪМ бил огняр, честно съм си изкарвал лебо, ТИ как си изкарвал ТВОЯ???? УЧИииЛ дААал сто иляди ВЪШКИ и стаНал ... ГРИНГО-ПОМИЯРСКИ от дебрите БАЛКАНСКИ!!!Smile
Ало гринго, ШЪ тръкаш ли из мееепууул????
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  blag009 Нед 17 Апр 2011, 19:40

Маестро, ако ВУЙКАТА беше написал виж тук http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6425&start=615 по мой адрес следното:
"Ти май не си педофил, а педофоб - как мога да причиня на детето си подобна психотравма, да го оставя да си играе с ужасиите на Никифоров?!
Нали ще сънува кошмари и ще се напишква в леглото!
P.S. "Несъществуващата" Надя, която чат-пат хвърля по едно око на Форума, преди малко отворила тази страница от лаптопа си на долния етаж,
което стана повод да се качи при мен и да ми каже, че мястото на Никифоровите "творби" е в музей на социалистическата безпътица и социална
резигнация. Първата, според нея, би трябвало да се казва "Как ми е причерняло пред очите" Laughing, а последната - "Дали да се самоубия пред Дома на
БСД?" Laughing Laughing Cool

За средната "творба" и двамата не можахме да намерим име. Rolling Eyes"

За "напишкването"...лелееее как ли пишка "обрязана" стресирана пишка!
За "Несъществуващата" Надя-лелеее ... баси олирофренката с туй изтънчено мислене ... кво ли е яла ... КОЖИЧКИ!!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  nikiforov Нед 17 Апр 2011, 22:32

Интересно, синът му дали е научил всичките педерастки номера от баща си , вече? Rolling Eyes



Uploaded with ImageShack.us
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  blag009 Пон 18 Апр 2011, 08:56

nikiforov написа:Интересно, синът му дали е научил всичките педерастки номера от баща си , вече? Rolling Eyes



Uploaded with ImageShack.us

Бих отговорил на момента така:
Не само псува и ЧУКА, но такова дърто КАТЪРСКО дупе не обслужва!!!!!!!
Ще ти се необрязана пишка, КАТЪРЧЕ нали ???
ЯЯЯЯ оди в Арабската пустиня, с обрязана пишка акъл да ти набиват??? Нали си :
Д. Боян написа:http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6425&start=615 Сря Апр 13, 2011 5:36 pm
...Който е млад и има сили - да бяга.
Бягай КАТЪРЧЕ, с камилка ШЪ те настигнат, те новите ТИ братчеди не прощават и в нова вяра ШЪ те вкарат
الله أكبر (Аллах е най-великият) ! cheers
ТоА нещасник, с туй негово израелско гражданство, ТАКЪВ автогол си е вкарал, че ти е бедна фантазиата, ВИНАГИ можеш да ГО помолиш и мюсюлманче да стане! Тооо, който един път ВЯРА е продал ... на боклука чадо ГО изхвърлят!
АЗЪ-БЛАЖЕ, може да СЪМ и най-големата отрепка на България, но от БЪЛГАРСКОТО не се отричам!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  chocho Пон 18 Апр 2011, 09:29

Таки написа:
нито мара ,нито докторката се "обаждат" от месеци..
И други не се обаждат, Маестро.
Според мен, причината е политическа.
Бих се уточнил по-късно, без да си развалям рахатлъка.. Very Happy

Пък аз си мислех, че им е писнало да бъдат занимвани с трите отрепки от Медияпул... scratch

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Пон 18 Апр 2011, 10:14

Пък аз си мислех, че им е писнало да бъдат занимавани с трите отрепки от Медияпул...
Грешиш, Чочо. Поради две причини:

1. Защото тук не се пише само за въпросните отрепки.
2. Защото не е редно да се делим на "занимаващи" и "занимавани". Всеки от нас е добре да е и едното, и другото.

Според мен, някои хора, по неизвестни на мен причини, са загубили интерес към обсъждане на актуални проблеми. Въпреки че такива не липсват, напротив. Аз не съм между тях и това се вижда дори и при най-бегъл поглед. Вярно е, че една от формите на моите коментари е нестандартната "Носталгия по социализЪма", но кой пък е казал, че човек не може да избира формата на писанията си?

Аз поствам, също така, редовно правилно преизчислени данни за електоралните нагласи. И това е важно, защото не рядко "първичните" данни се интерпретират погрешно от медиите. Най-вече като се обявяват някои партии за "отпаднали от Парламента", защото не е направена корекция върху процента на гласувалите.

До скоро бях много активен и на тема "Фукушима".

Всичко това няма нищо общо с отрепките, но не успява да стане обект на кой знае какви дискусии.

Към горното добавям, че от доста време отказвам да разговарям с двама наши членове, които не виждат никакъв етичен проблем в това да пляскат и да се прегръщат с гусин Рино в "Безпризорните". С този отказ аз силно намалявам поводите (макар и косвени) да се пише тук за отрепките.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Агата Пон 18 Апр 2011, 10:49

chocho написа:
Таки написа:
нито мара ,нито докторката се "обаждат" от месеци..
И други не се обаждат, Маестро.
Според мен, причината е политическа.
Бих се уточнил по-късно, без да си развалям рахатлъка.. Very Happy

Пък аз си мислех, че им е писнало да бъдат занимвани с трите отрепки от Медияпул... scratch

добре мислиш.

Агата

Брой мнения : 397
Registration date : 07.01.2009

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Пон 18 Апр 2011, 11:07

Ако Чочо мисли добре, би трябвало досега да са налице ултимативни искания за забрана на писания, свързани с МпФ.

Аз не си спомням за подобни искания. Но никога не е късно. Като Админ, аз мога да забраня подобни писания и да наложа забраната на несъгласните, чрез изтриването на постингите им.

Остава да усетя, че подобна мярка би се радвала на едно прилично одобрение.

Очаквам мнения.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Таки Пон 18 Апр 2011, 19:02

Намирам за удивително 8-часовото мълчание на двамата форумни членове, които посочиха писанията за МпФ като причина за форумна пасивност, но отказват да подкрепят моето предложение за забрана на подобни писания.

Продължавам да очаквам мнения относно моето предложение.

Докато чакам, аз се питам каква би могла да бъде алтернативата, в една демократична общност от хора.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  komarKo Пон 18 Апр 2011, 19:22

Таки написа:Намирам за удивително 8-часовото мълчание на двамата форумни членове, които посочиха писанията за МпФ като причина за форумна пасивност, но отказват да подкрепят моето предложение за забрана на подобни писания.

....


не забрана, а забраВа е нужна


Cool

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  chocho Вто 19 Апр 2011, 01:45

komarKo написа:
Таки написа:Намирам за удивително 8-часовото мълчание на двамата форумни членове, които посочиха писанията за МпФ като причина за форумна пасивност, но отказват да подкрепят моето предложение за забрана на подобни писания.

....


не забрана, а забраВа е нужна


Cool

И аз така мисля.

Хайде добро утро, днес ме чака напрегнaт ден....

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

медияпуль ONLY Empty Re: медияпуль ONLY

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите