Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политика - теория и пространство

+14
HEXE
Таки
jovina
Агата
marapepelia6ka
gigatev
Realistka
Логик
pheras
Помощ, граждани!
nikiforov
Лаик
chocho
Boabab
18 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 15:32

От един час се мъча да се сетя коя друга жена пишеше тук. Сетих се най-после- Реалистка. Къде се дяна сега това момиче? Почна да ми липсва. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 15:35

Някога да си ме видял да водя "диалог" с някой от Тримата Мастурбатори ?
Да. Ето примери на твои "диалози" от последните 2 месеца:

Значи Китай е нещо като Медиапул-форума на Вожда Цу Кал Чев?

жалко, че Сър Елтън Джон не иска да го осинови... (Д. Боян)

Посочи ми един едничък постинг от МПФ от тази година, в който Боце Дамянов пише нещо срещу Президента Първанов, и аз ще те черпя една бутилка водка, маркова.

тримата фатмаци от МПФ не написаха нито една дума за последните изцепки на Гоце Първанов, няма и да напишат...

абе, той се изхожда върху Обама, ама като се разхожда с Гоце мълчи като насран... (за Д. Боян)

Другарят Калчев е ВИНАГИ прав !!!
Политика - теория и пространство - Page 4 Gockobocko

Не те питам дали те е срам, защото вече знам отговора.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 15:39

Логик написа:
Надя написа:Само аз си стоя тук, Комарко, голям инат излязох.
Надьо, ти да не си Рино?! Откъде изведнъж изникна? Но не си никак права - многократно си напускала форума, при това с обидни хули по адрес на най-здравите другари тук. Тоя път си стой и мирувай!
Надя си е Надя, а Рино е Бай Вълко -наш съидейник. Нали виждаш как кротко си хортуваме с него? Туй перверзна форма на общуване, разните му там непонятни думи дето ги използва Таки, бай Вълко не би ги използвал, поне в този форум. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  komarKo Сря 14 Окт 2009, 15:43

Таки написа:
Някога да си ме видял да водя "диалог" с някой от Тримата Мастурбатори ?
Да. Ето примери от последните 2 месеца:

Значи Китай е нещо като Медиапул-форума на Вожда Цу Кал Чев?

жалко, че Сър Елтън Джон не иска да го осинови... (Д. Боян)

Посочи ми един едничък постинг от МПФ от тази година, в който Боце Дамянов пише нещо срещу Президента Първанов, и аз ще те черпя една бутилка водка, маркова.

тримата фатмаци от МПФ не написаха нито една дума за последните изцепки на Гоце Първанов, няма и да напишат...

абе, той се изхожда върху Обама, ама като се разхожда с Гоце мълчи като насран... (за Д. Боян)

Другарят Калчев е ВИНАГИ прав !!!
Политика - теория и пространство - Page 4 Gockobocko

Не те питам дали те е срам, защото вече знам отговора.

Таки, нещо си се объркал, май.
Тия цитати са в жанра кратък коментар, а не това, дето го практикувате с въпроси и отговори "през оградата" affraid

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Партизан за бой се стяга

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 15:48

Надя написа:Туй перверзна форма на общуване, разните му там непонятни думи дето ги използва Таки, бай Вълко не би ги използвал, поне в този форум. Smile
Видя ли сега, Наде, какъв животворен източник е нашият Свободен форум? Дето викат ония, с непонятните думи, баш "Logos spermatikos"! Лошото остава пред портите му и няма достъп вътре.

А ти, другарко, смаза ли винтовката? Чакат ни тежки боеве с капитала - това и Бай Вълко ще го потвърди.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 16:06

Тия цитати са в жанра кратък коментар ...
- Подсъдими, признаваш ли, че си обезчестил девойката?

- Признавам, г-н Председател. Но за много кратко!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 16:17

Логик написа:
Надя написа:Туй перверзна форма на общуване, разните му там непонятни думи дето ги използва Таки, бай Вълко не би ги използвал, поне в този форум. Smile
Видя ли сега, Наде, какъв животворен източник е нашият Свободен форум? Дето викат ония, с непонятните думи, баш "Logos spermatikos"! Лошото остава пред портите му и няма достъп вътре.

А ти, другарко, смаза ли винтовката? Чакат ни тежки боеве с капитала - това и Бай Вълко ще го потвърди.
Той Бай Вълко в този форум се прави на Бай Зайко, а като иде в МпФ хвърля заешката кожа. Време е май да грабнем винтовките, само че те хора не останаха по форумите, да не би пък да са хванали гората? Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Сря 14 Окт 2009, 19:44

Логик написа: Чакат ни тежки боеве с капитала - това и Бай Вълко ще го потвърди.

Ще потвърдя, др. Логик. И не само, и не толкова с капитала. Трябва да се преборим с буржоазното съзнание на хората.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Сря 14 Окт 2009, 19:46

Надя написа:
Той Бай Вълко в този форум се прави на Бай Зайко, а като иде в МпФ хвърля заешката кожа. Време е май да грабнем винтовките, само че те хора не останаха по форумите, да не би пък да са хванали гората? Smile

В свят, където човек за човека е вълк, ние, вълците, често трябва да навличаме заешка кожа, др. Надя!

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  nikiforov Сря 14 Окт 2009, 20:23

Таки написа:

Както и да е, наистина ми е много криво да виждам какви хора си отиват и какви други пристигат тук ... Независимо дали тези други се наричат Велзевули или Вълковци..

аз пуснах бананова Убелка ... Very Happy- за по-обобщаващо в световет мащаб ...

мисля , че единствен г-н Влайков е в състояние /в пореден пристъп на всемирна скука /да "съгради" вълковий образ / поради възраст , умения , талант де и т.н.!
още повече ,че не му помня броя на ментетата по раса пол и ориентация !
мога да номерирам доводите си но има ли смисъл ?
хубу- един ! Razz
двете преводачески петна ме подиграваха за запетаите - прочетете броят им в последният постинг на байото ....и всичките на място !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 20:56

Бай Вълко написа:
Надя написа:
Той Бай Вълко в този форум се прави на Бай Зайко, а като иде в МпФ хвърля заешката кожа. Време е май да грабнем винтовките, само че те хора не останаха по форумите, да не би пък да са хванали гората? Smile

В свят, където човек за човека е вълк, ние, вълците, често трябва да навличаме заешка кожа, др. Надя!
Има такова нещо, Бай Вълко, стига да не ти стане тясна кожата. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 20:59

Никифоров, като каза за запетаите, та се сетих, че май Комарко ми правеше забележка за кавичките. Ей, имало полза! Оттогава все гледам да не ги пропусна. Благодаря ти, Комарко!Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Харесва ми!

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 21:02

nikiforov написа:... аз пуснах бананова Убелка ...
Браво, Маестро, и чудесно се справи с мистификацията! (Освен ако в момента не играеш някакъв номер.) Ако наистина ти си писал като "Бай Вълко", надявам се да оцениш факта, че аз единствен влязох в стила му/ти/ и защитих правотото му/ти/ да бъде/ш/ такъв, какъвто реши/ш/. Поздвавявам те и за текстовете, и за правописа. Ти можеш!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Чет 15 Окт 2009, 06:44

Надя написа:
Бай Вълко написа:
Надя написа:
Той Бай Вълко в този форум се прави на Бай Зайко, а като иде в МпФ хвърля заешката кожа. Време е май да грабнем винтовките, само че те хора не останаха по форумите, да не би пък да са хванали гората? Smile

В свят, където човек за човека е вълк, ние, вълците, често трябва да навличаме заешка кожа, др. Надя!
Има такова нещо, Бай Вълко, стига да не ти стане тясна кожата. Smile

Др. Надя, няма такава кожа, която ние, комунистите, да не можем да прекроим!
Наистина, нашите възгледи са тесни, но мисленето ни е широко.
Не може да бъде иначе в този многообразен свят.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  nikiforov Чет 15 Окт 2009, 18:30

Логик написа:
nikiforov написа:... аз пуснах бананова Убелка ...
Браво, Маестро, и чудесно се справи с мистификацията! (Освен ако в момента не играеш някакъв номер.) Ако наистина ти си писал като "Бай Вълко", надявам се да оцениш факта, че аз единствен влязох в стила му/ти/ и защитих правотото му/ти/ да бъде/ш/ такъв, какъвто реши/ш/. Поздвавявам те и за текстовете, и за правописа. Ти можеш!

Не си ме разбрал или аз не съм бил ясен ...
но щом няма реакция , значи съм прав Wink
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Търси се авторът

Писане  Логик Чет 15 Окт 2009, 18:44

nikiforov написа:Не си ме разбрал или аз не съм бил ясен ...
Ако съм приписал чуждо произведение на теб - това не променя мнението ми за мистификацията. Добра е! И ако авторът действително не е медиапулецът, това само ще затвърди моето убеждение, че той, медиапулецът, нито може, нито би счел за целесъобразно да пише в стила на Бай Вълко.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Чет 15 Окт 2009, 20:31

Логик написа:
nikiforov написа:Не си ме разбрал или аз не съм бил ясен ...
Ако съм приписал чуждо произведение на теб - това не променя мнението ми за мистификацията. Добра е! И ако авторът действително не е медиапулецът, това само ще затвърди моето убеждение, че той, медиапулецът, нито може, нито би счел за целесъобразно да пише в стила на Бай Вълко.

Др. Логик, наистина притежаваш желязна формална логика, в най-добрите фрегериански традиции.
Поздравления и се надявам да не се обидиш от сравнението.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Чет 15 Окт 2009, 21:11

С бай Вълко работата е ясна, мн.добре си играе ролята Рино, сега трябва да открием кой(коя) е г-н Узунов. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Една хипотеза

Писане  Логик Чет 15 Окт 2009, 21:17

Надя написа:... сега трябва да открием кой(коя) е г-н Узунов. Neutral
А да е Реалистка? Evil or Very Mad Тя изчезна тук, там се появи Узунов...Shocked
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Чет 15 Окт 2009, 21:22

Логик написа:
Надя написа:... сега трябва да открием кой(коя) е г-н Узунов. Neutral
А да е Реалистка? Evil or Very Mad Тя изчезна тук, там се появи Узунов...Shocked
Тук има нещо, което поиздава г-на(г-жата) Smile
С морски привет,
Едно свинче
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  HEXE Сря 16 Дек 2009, 18:04

Т(о)яга към референдумите – просешка, или просташка? Изберете българското!
от Иво Инджев ⋅ декември 16, 2009 ⋅ Коментирайте

Като една жива, да не кажа живуркаща, клетка от суверена, искам и аз да дам своя принос по животрептящата тема трепач. Да, искам рефендум, но не в единствено число. Искам много рефендуми. По теми, по които съм готов да заложа при лондонските букмейкъри цялото си състояние, че няма начин резултатът да не е положителен за мен.

Искам референдум не само за падането на новините на турски, но най-вече на цените. На всичко! Още повече, че вече има прецедент:

“Трети сме в света по поевтиняване на жилищата

27 ноември 2009
България остава сред лидерите по спад на цените на жилищата през третото тримесечие на 2009 г. – 28.5%, като пред нас се нареждат само Латвия с понижение от 59.7% и ОАЕ с 48.1%., сочи статистиката на Global Property Guide.”

Информацията ( от сайта Строителен форум) е гореща, чак пари. Значи можем, когато поискаме?

Искам също заедно с падането на новините на турски език да се качат заплатите. Ето как:

„Със 75 лв. се увеличава депутатската заплата. Тя става 2196 лв., след като вчера НСИ обяви данните за трудовите възнаграждения през третото тримесечие.
По закон базовият доход на депутатите е равен на 3 заплати в обществения сектор за последния месец от тримесечието. За септември в държавната сфера са се разписвали срещу средно 732 лв. при 707 лв. през юни.
Така автоматично се вдигат и заплатите на президента, премиера и министрите. Георги Първанов получава по 2 депутатски възнаграждения и вече ще взема 4392 лв. Заплатите на Бойко Борисов и шефката на парламента Цецка Цачева пък се изчисляват, като върху парите на депутатите се слагат 55% отгоре. Това прави 3403,80 лв.
Като цяло обаче средната заплата у нас е паднала с 0,9 на сто до 583 лв. спрямо второто тримесечие.”

Информацията е на в. “24 часа”. Там не биха издали такава държавна тайна без разрешението на президента Г.Първанов. А той ли не знае как се правят референдуми?

Искам също да се допитат за мен като суверен не само за свалянето на новините на турски, но и за свалянето на данъците, или поне за тяхното замразяване до точката на кипене на казаните с ракия. Ето как се прави:

“Акцизът върху ракията остава досегашният и през 2010 г. Депутатите не приеха предложението на правителството акцизът върху етиловия алкохол да бъде вдигнат от 1100 на 1250 лв за един хектолитър, а акцизът върху домашно произведеният алкохол – от 550 лв. на 625 лв. за хектолитър.

При гласуването на второ четене на изменения в Закона за акцизите и данъчните складове и от ГЕРБ, и от БСП заявиха, че няма да подкрепят предложенията на Министерския съвет и на партия „Ред, законност и справедливост“ (РЗС) за увеличение на акциза върху етиловия алкохол и бирата.

От РЗС оттеглиха предложението си да бъде увеличен акцизът върху етиловия алкохол от 1100 на 1500 лева. Председателят на партията Яне Янев обясни, че прави това по молба на премиера Бойко Борисов”. ( Vesti.bg, 26.11. 20009 г.)

Влече ме. Имам към рефендумите тяга, пък ако ще до просешка тояга да се докараме. Важното е, че ще стане с мое лично участие. А каква ще е тоягата – просешка, или просташка? Много ясно:

Изберете българското в тази дилема!
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Източен Лондон:политически варгал

Писане  gigatev Пон 31 Май 2010, 12:33

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/election_2010/england/8663681.stm

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  HEXE Сря 14 Юли 2010, 11:56


Атанас Панайотов: И Бойко въртеше бухалките и пребиваше, ама стана премиер!

Дата: 07-07-2010 16:38



И в това безвластие, дори един Бойко Борисов беше мутра, а сега е премиер. И той въртеше бухалки, и той беше охранител, и той пребиваше хора, пък се издигна – стана кмет и сега министър-председател! Някой да го е очаквал? Боко Тиквата, Шурла-бурла тиквен гъз, Бойко Рапона е шеф на българското правителство – ами да ръкопляскаме!





- Наско, почина още един герой от твоите книги – Юри Галев. Той беше брутално убит с Калашников. Разкажи какъв човек бе той? Как живя и защо го убиха?

- За съжаление, много от моите герои ги убиха и умряха преди да достигнат 50 години, даже повечето не достигнаха 40. Юри, лека му пръст, беше мъжкар. Не се навеждаше пред никого. Водеше войни на всички фронтове. Не се кланяше и не се слагаше. Не знам как се е хванал с Волен Сидеров, който не оправда надеждите на своите избиратели – дори ги предаде. Волен е нагаждач, а и в Самоков му е трябвало човек като Юри. Щял да се кандидатира за президент, а това е нелепо, дори смешно. Но той си е клоун и на него му отива.Юри го знам от времето, когато се завърнах в България след 9 години политическа емиграция. Събирахме се в кафенето на Щъркела на булевард Стамболийски в София заедно с Юри Печурката, Емо Френски, Гочо и други софийски тарикати от старото поколение. Юри беше доста по-млад от нас поне с 5-6 години. Мъжкар, но див селянин – Самоковски компир, както ги наричахме самоковлиите. Много се кефеше на моите книги и както Милчо Бонев – Бай Миле или Рижата Лисица, или Хандбалиста, лека му пръст, купуваше мои книги и ги подаряваше на своите приятели. Уважавахме се взаимно.

- Скоро излезе твое интервю в един булеварден вестник, как Юри е рекетирал Петър Стоянов, разкажи подробно за нашите читатели, ако не се притесняваш, разбира се!

- Не се притеснявам, защото, когато той ми разказа случката, ми каза: Това е нашият президент! Моите книги са на маса – кой какво ми е казал. Пиша дословно, пък дали е достоверно, няма как да знам, след като не съм свидетел. В една от книгите си от тетралогията „Заговорът” съм описал случаят. Петър Стоянов – Магарешката Усмивка е адвокат по това време на футболния отбор „Ботев” Пловдив. Цигани се настанили в общежитията на отбора и Петър Стоянов наема Юри Галев да ги изгони оттам. Цената е 20 000 щатски долара. Юри получава в аванс 10 000 и след като с негова бригада ги изгонва, разбира се, чрез брутално насилие с железни прътове и бейзболни бухалки, отива за останалите 10 000. Били са с Любчо Стоянов – Боксьора, който превзе стоковия пазар „Илиянци”, а не Мето, по заръка на Васко Илиев, лека му пръст. Двамата отиват в кантората на Магарешката Усмивка, но той е присвоил парите, и, за да не шари, бяга през прозореца, скача и възира. Това е нашият президент, който заради една курва разби СДС – не можаха с Иван Костов да си поделят Надежда Михайлова, сега Неинска.

- Какви му бяха отношенията с групировките? Солов играч, ама все трябва да си с някой!

- Юри не бе с никой. Мразеше висаджиите и беше в постоянен конфликт с тях. Искаха да го пречупят и подчинят, но той не се даваше. До последно. И го убиха. Много мутри го мразеха, затова и бяха покушенията срещу него. Ако се е забъркал с дървената мафия, а в Самоков е на две групировки: на Симеон фон Саксен Кобург-Готта – Бай Симо Ментата и на Цеветелин Кънчев – Дон Цеци, така че ченгетата трябва там да ровят или сред висаджиите. Юри беше голям приятел с Милчо Бонев. Аз съм близък с вдовицата на Милчо – Силвия. Красавица, бивша стюардеса, която сега продължава да управлява хотелите му в Боровец. С нея постоянно помагахме на абитуриентските баловете за сираци, които ги организирахме в хотел „Родина” заедно с Петриана Гатева от „Асоциация майка Мария”. Майката на Силвия, леля Мария, също много помагаше. Милчо постоянно даваше на Силвето пари, когато имам нова книга, тя взимаше доста бройки и ги подаряваше на негови приятели в Боровец. Винаги ходих в хотел „Бреза” с моя син Наско и той израстна с децата на Милчо и Силвия – Милчо и Йоана. Двамата ни посрещаха като най-видни гости с огромни софри и отношението към мен и сина ми бяха наистина изключително приятелски. Е, аверите на Юри се сърдиха, че съм ги издокарал като селяни, но Силвия никога не даваше да се получи конфликт и ме оправдаваше, че съм софийски тарикат. Сега се сърди, че съм писал в книгите си за Милчо, но той е герой от нашето съвремие и трябваше да го спомена. А и беше от големите фактори в СИК. Все едно като пиша за варненци, да не спомена за Джовани, който също ми е близък приятел, или, ако споменавам за македонците, да не кажа за Наско Цината, който спонсорира книгата на Надежда Захариева „Казвам се Надежда”, защото го помолих. Аз съм израснал с тези хора, били сме задно и смятам, че трябва в книгите си да отразявам истината. Та една вечер Милчо се понапил и Юри го метнал да го носи към колата. Куките, обаче дебнели, и хоп – заключват Юри, че искал да отвлече Бай Миле – голям смях...Аз, лично, за Юри мога да кажа добри неща, както и за Милчо, да, били са пущараци, но такива бяха времената – нямаше власт. И в това безвластие, дори един Бойко Борисов беше мутра, а сега е премиер. И той въртеше бухалки, и той беше охранител, и той пребиваше хора, пък се издигна – стана кмет и сега министър-председател!!! Някой да го е очаквал? Боко Тиквата, Шурла-бурла тиквен гъз, Бойко Рапона е шеф на българското правителство – ами да ръкопляскаме! Юри беше дивак, биеше се, също пребиваше хора, заплашваше с убийство – показателен е случаят с Румен Спасов от Украйна, който доведе 30 туроператори, а като им надписаха сметката в кръчмата на Юри, той и брат му, изведоха Румен и го пребиха и се изложихме, ние българите, пред украинците, а това не е простимо – Юри трябваше за това си деяние да бъде съден.Но това е Юри, лека му пръст.

- Наско, как ще коментираш новите номинации за генерален директор на националната ни телевизия? Ти ги познаваш всичките. Бойко иска да прокарва политиката на ГЕРБ чрез нея.

- Аз ще коментирам само една от номинациите, защото иначе интервюто ни ще стане много дълго. Радомир Чолаков от ВАЦ. Още един педераст ни пробутват. Адвокат Чолаков принадлежи към гей дружинката на Тошко Тошев, Тодор Ненов, Костадин Манев. Швестерите в България се поддържат и са много задружни. Нека всички тези обратни да си го монтират отзад, нямам нищо против тяхната сексуална ориентация, но не желая педерасти да са началници в БНТ!!! Чолаков да оглави телевизията? По-доре да изберем Драго Чая или Дим Дуков, те поне имат опит в телевизията. И двамата са ми приятели, но за такъв пост не стават.

- Кога да очакваме втората част на „Заговорът”? Народът лудна по тази книга!

- Търпение, скоро ще излезе не само тя, а и „Кокаин 4” и тогава ще има какво да четат хората и съвсем да пощръклеят! Но това е нашата, българска, действителност...


Afera.bg
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  komarKo Пет 16 Юли 2010, 15:06

вече не съм в течение кои са новите интелектуални "гурута" на "десните", ама това интервю на един бивш ми се видя интересно


Николай Михайлов: Само гладът може да детронира Харизмата

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Помощ, граждани! Пет 16 Юли 2010, 16:50

hmm
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 4 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите