Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре заварил.

+5
Логик
Boabab
chocho
Homan
(Ivan)
9 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  chocho Сря 23 Яну 2008, 15:52

Homan написа:
chocho написа:
Homan написа:Чочо, това ли четеш сега? Филантропизмът не е за всеки Laughing

На самолета го минах миналата седмица

Трябва и аз да попътувам със самолет, белким успея да прочета нещо ново, а аз все току отгръщам страниците на стари книжлета - завчера - Театрален роман на Булгаков.... Smile

То и на мен сал' тогава ми е останало като време - а доста книжчици ми са се събрали за четене

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Boabab Сря 23 Яну 2008, 15:57

Homan написа:
chocho написа:
Homan написа:Чочо, това ли четеш сега? Филантропизмът не е за всеки Laughing

На самолета го минах миналата седмица

Трябва и аз да попътувам със самолет, белким успея да прочета нещо ново, а аз все току отгръщам страниците на стари книжлета - завчера - Театрален роман на Булгаков.... Smile

Аз пък вчера си купих "Нарцис и Голдмунд" на Херман Хесе. Не съм я чел. Пише, че е най-зрялата му и хубава творба. Жалко че по-рано не съм я чел. Започнах я, но малко ме отегчи. Толкова го зная вече. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 16:02

Boabab написа:
Homan написа:
chocho написа:
Homan написа:Чочо, това ли четеш сега? Филантропизмът не е за всеки Laughing

На самолета го минах миналата седмица

Трябва и аз да попътувам със самолет, белким успея да прочета нещо ново, а аз все току отгръщам страниците на стари книжлета - завчера - Театрален роман на Булгаков.... Smile

Аз пък вчера си купих "Нарцис и Голдмунд" на Херман Хесе. Не съм я чел. Пише, че е най-зрялата му и хубава творба. Жалко че по-рано не съм я чел. Започнах я, но малко ме отегчи. Толкова го зная вече. Very Happy

Това е невероятна книга, Боабабе, често си я чета... Преодолей първоначалното отегчение и ще видиш, че си заслужава... Много я харесвам, да знаеш!!!!!!! Даже поне едно време си мислех дали да не си избера Голдмунд за ник в един стар форум от преди години ... Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Boabab Сря 23 Яну 2008, 16:04

Ще я прочета, сигурно, Хомен, ама чукче уже не читатель. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 16:12

Boabab написа:Ще я прочета, сигурно, Хомен, ама чукче уже не читатель. Very Happy

Ще се идентифицираш с един от героите, но няма да ти кажа кой!!! Wink
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty ИВАНЕ,

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 16:14

Видя ли каква раздумка може да тръгне от ей така - едното желание да споделиш? Wink
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Сря 23 Яну 2008, 16:25

Току-що свърших "Малкият кретен" - обичам и предпочитам хората и книгите с чуство за хумор. А политиката винаги ми е била малко като хоби.

Сега препрочитам разказите на Джефри Арчър, когото смятам за един от най-голените съвременни разказвачи. Името му ме накара да отворя и 'Изкуството на измамата", която отдавна прехвърлях, когато пренареждах книгите наоколо, но сега с кеф я чета. Винаги има на какво да се поучи човек от професионалисти.

После смятям да прочета нещо на руски - затъжил съм се за хубавия руски език на Шукшин, например.

Сутринта, докато си правех сутрешната гимнастика и си пиех кафето, си пуснах наколко Диско хита от 80те (като се върна у дома ще Ви напиша точно кои, ако е необходимо).

В момента не слушам музика, защото съм на работа, а нашият чорбаджия не е толкова ларж като Вашия, и не гледа с добро око, когато си пишем по форуми през работно време.

Homan, не се сопвайте на хората - не Ви отива на имиджа, който сте си създали тук, и ще Ви се образуват бръчки.

Благодаря за поканата, но не ми се пише за манджи. Съжалявам. Още по-малко бих пускал снимки с манджите, които готвим у дома. Само да вметна, че сме привърженици на здравословното хранене, та, ако Ви пратна снимчица на домашно приготвената салатка с грилована риба, която току-що хапнах за обяд, сигурно и на вас ще Ви се прияде.

А в един свободен форум само Админ-а може да нарежда кой къде да пише.

Хайде, чао, че ме чака работа.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Кой на кого се сопва, Иване?

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 16:29

Ivan написа:Току-що свърших "Малкият кретен" - обичам и предпочитам хората и книгите с чуство за хумор. А политиката винаги ми е била малко като хоби.

Сега препрочитам разказите на Джефри Арчър, когото смятам за един от най-голените съвременни разказвачи. Името му ме накара да отворя и 'Изкуството на измамата", която отдавна прехвърлях, когато пренареждах книгите наоколо, но сега с кеф я чета. Винаги има на какво да се поучи човек от професионалисти.

После смятям да прочета нещо на руски - затъжил съм се за хубавия руски език на Шукшин, например.

Сутринта, докато си правех сутрешната гимнастика и си пиех кафето, си пуснах наколко Диско хита от 80те (като се върна у дома ще Ви напиша точно кои, ако е необходимо).

В момента не слушам музика, защото съм на работа, а нашият чорбаджия не е толкова ларж като Вашия, и не гледа с добро око, когато си пишем по форуми през работно време.

Homan, не се сопвайте на хората - не Ви отива на имиджа, който сте си създали тук, и ще Ви се образуват бръчки.

Благодаря за поканата, но не ми се пише за манджи. Съжалявам. Още по-малко бих пускал снимки с манджите, които готвим у дома. Само да вметна, че сме привърженици на здравословното хранене, та, ако Ви пратна снимчица на домашно приготвената салатка с грилована риба, която току-що хапнах за обяд, сигурно и на вас ще Ви се прияде.

А в един свободен форум само Админ-а може да нарежда кой къде да пише.

Хайде, чао, че ме чака работа.

Приятна работа, Иване, и не се сопвайте на хората, които просто се опитват да Ви предразположат към някакъв разговор....
Както и да е, не Ви карам да си пишете семейното меню, онова там си е друга тема, друг разговор... а книгите - за тях мога само да отговоря, да - харесвам Арчър, не - нямам и понятие от Малкият Кретен, Шукшин не познавам като писател...
Лека вечер...

ПП Диското го подминавам без коментар... affraid
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Сря 23 Яну 2008, 16:58

Диското беше внъкнато специално, за да бъде публично 'подминато'. Но и хеви рокът не е 'моята' музика. Бий Джийс по-става, особено, ако има баница към музиката.

Нещо не мога да 'включа' ухилени емоции-имотикончета' в постингите си. Гледах си профила - разрешени са.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 17:00

Ivan написа:Диското беше внъкнато специално, за да бъде публично 'подминато'. Но и хеви рокът не е 'моята' музика. Бий Джийс по-става, особено, ако има баница към музиката.

Нещо не мога да 'включа' ухилени емоции-имотикончета' в постингите си. Гледах си профила - разрешени са.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Тогава да си говорим за Любе? Laughing Laughing Laughing Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Сря 23 Яну 2008, 17:07

В музикалното пространство между Любэ и Heavy metal има плеяди стилове и изпълнители. Някъде там са обектите на моите музикални предпочитания.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Homan Сря 23 Яну 2008, 17:15

Ivan написа:В музикалното пространство между Любэ и Heavy metal има плеяди стилове и изпълнители. Някъде там са обектите на моите музикални предпочитания.

То си е Готик, не е метъл, но за всяко настроение си има музика, мен ако питаш... Да не захващаме Ирина Чмихова например Laughing Laughing Хеле па ако опрем до Блу грас и разните там джигс и прочие ирландски запойки Laughing Laughing Laughing
Виж, хубаво е човек да умее да слуша различни неща... да чете различни неща, да опитва различни неща, капсуловането води до изтощение на духа... казвам го по-скоро за себе си...

ПП И никак, ама никак не съм искала с нещо да те засегна, камо ли да те накарам да пишеш насила за неща, които не те интересуват... не мислех, че съм била сопната, но пък от бръчки не ме е страх - имам си ги, и им се радвам - от преживени неща са... Laughing

ППП Лека вечер, в къщи ме чакат манджите Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Boabab Сря 23 Яну 2008, 17:23

Шукшин е страшен писател. Чел съм Степка Разин от него. Казвах тогава, че най-добрите исторически романи са този, Петър Първи на Елексей Толстой и История на Англия от / брех Май Андре Мороа - ама нещо ми се губи /.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Сря 23 Яну 2008, 17:35

Histoire d'Angleterre (History of England)
Андре Мороа, роден Emile Salomon Wilhelm Herzog

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Жени с минало

Писане  Логик Сря 23 Яну 2008, 17:45

Homan написа:...от бръчки не ме е страх - имам си ги, и им се радвам - от преживени неща са... Laughing
"Жените са интересни с миналото си, а мъжете - с бъдещето си." Афоризъм, чут из парижките салони. Виждам, че ще си допаднете с Иван. Накрая и от манджите ти ще прояде той, усещам го!


Последната промяна е направена от на Сря 23 Яну 2008, 18:08; мнението е било променяно общо 1 път
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Някои допадания са повече от очаквани

Писане  Таки Сря 23 Яну 2008, 17:51

Ай-Пития .. Ай - ай - ай ... Cool
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Сря 23 Яну 2008, 18:03

Впр:Какво е общото между Admin и Собственичка на бордей?
Отг: Трябва да са discrete, иначе си губят клиентите.
Особено, когато бизнесът е малък, многото говорене може да се окаже фатално.

Живи-здрави.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Живи-здрави.

Писане  Таки Сря 23 Яну 2008, 18:13

Прави и корави!

Но дискретно, моля ви, дискретно .. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Boabab Сря 23 Яну 2008, 18:24

Ivan написа:Histoire d'Angleterre (History of England)
Андре Мороа, роден Emile Salomon Wilhelm Herzog
cheers
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Не е хубаво да говорите зад гърба ми, ей!

Писане  Homan Чет 24 Яну 2008, 08:35

Добро утро! Радвам се, че сте си бъбрили след моето упътване към манджите и плетките... Поне сте си говорили за книги - някак духовно се получи Laughing Laughing Хайде, лека работа, аз отивам да бродирам едно гобленче... Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  (Ivan) Чет 24 Яну 2008, 11:37

Един поздрав от мой любимец Joe Cocker. Става и за съпровод на сутрешна гимнастика, пиене на кафе, готвене на манджи, може би дори и за шеФ на гобеленчета.

******** Lyrics *********

unchain my heart baby ...

******** Lyrics *********
unchain my heart baby let me be
cause you don't care please set me free

unchain my heart
baby let me go
unchain my heart
cause you don't love me no more
every time i call you on the phone
some fella tells me your not at home
unchain my heart set me free

Ето го и линкчето към клипчето :
https://www.youtube.com/watch?v=Wr-XlnZalWQ

Хубав ден на всички!

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Хубав ден и на теб, Иване,

Писане  Таки Чет 24 Яну 2008, 11:49

с едно друго клипче на големия певец. Със синхрона нещо не е наред, но пък изпълнението е на най-известната световна сцена..

Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty До Админ

Писане  (Ivan) Чет 24 Яну 2008, 13:22

До Админ-а. Сайта има малка грешчица, която е трудно да се идентифицира/тества, защото не винаги се проявява. Свързана е с дисплея на времето (часът, не минутите!) на постингите или на последния постинг на Home пейджа. За да се тества грешчицата има значение дали не си логван (т.е. Гост) или си логван на сайта (поне така ми се струва). С малко врене и игрички като влизане/излизане от темите, грешката става видима.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty До Админ (cont)

Писане  (Ivan) Чет 24 Яну 2008, 13:32

Много грубо предположение е, че е свързано с линкуването при преминаване от пейдж на пейдж и 'заемането' на сеттинга на времето от профила на логвания, но това може и да е много 'студено' от действителността.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty До Админ-а (Това е за последно, белким помогне)

Писане  (Ivan) Чет 24 Яну 2008, 14:12

Само да добавя, че освен формата - 12 часа или 24 часа - се променя и самото дисплейвано време с 1 час. Грешката е случайна, което ме навежда на мисълта за профайл сеттинг. Предполагам, че бай-дифолт се ползува или системното врене на сървъра (което би било правилно) или това от профила на Админ-а. Различните юзери ползуват различни тайм сеттингс и там става преплитането. Може би там някъде е заровено кучето.

Грешката е малка, но дразнеща, когато се следи определна тема по часа на последното поствано мнение.

(Ivan)

Брой мнения : 71
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Добре заварил. - Page 2 Empty Re: Добре заварил.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите