Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

+20
gigatev
(Apostol na Svobodata)
blag009
дечо
pheras
Лаик
Надя
nikiforov
chocho
Радомир
komarKo
Помощ, граждани!
Логик
Робърт Боев
Homan
Boabab
Admin
Агата
Таки
Realistka
24 posters

Страница 22 от 41 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Ще отида пак...

Писане  Realistka Чет 23 Апр 2009, 22:06

Homan написа:Риъл, ти ще ходиш ли на някоя от обявените прожекции пак? Кога? Да си сравним графиците, може и аз да се домъкна Smile
Ще отида, Хоман!
Най-вероятно в сряда на "Кърниградска"...а за петък ще видя...зависи
Ако искаш обади ми се, за да се уговорим:
0877-91-72-86
ОК?
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Homan Чет 23 Апр 2009, 22:40

ОК, Риъл, макар че Петък ще ми бъде трудно - вероятно пак ще дигам гълъбите към гората.. Ще видим. До скоро, и лека нощ! Морфей ме призовава, тази седмица се озорих.....
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Продължение на семейните университетски традиции

Писане  Таки Пет 24 Апр 2009, 12:50

Ти работеше в Физическия факултет, а аз в Ядрения институт, две заведения между които взаимодействието беше ежедневие...
Реалистке, сигурно знаеш, че както аз, така и Логик сме радостни да имаме представители на нашите семейства в Алма Матер.

Оставям на Логик да реши дали да представи по-подробно афилиацията и работата на щерката си в СУ, след като вече е представил нейното участие, барабар с двете й чада, в гражданска протестна акция.

Моята снаха работи във факултета по Начална и предучилищна педагогика ( ст. ас. , д-р ) . Тя в момента е при нас, заедно с малкия ми син, и ще участва в международна конференция по специалността й в о-в Сирос:

http://www.omep.gr/europeanmeeting.htm

http://www.omep.gr/texts/CONFERENCE%20PROGRAM.doc


Може би ще ти бъде интересно да вхърлиш поглед върху две нейни работи, в PowerPoint format. Ако успееш да ги видиш, приложи известно увеличение, за да се четат по-дребните им части.

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/photo9/RozalinaCambridge2.ppt

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/photo9/RozalinaPrague2.ppt
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Браво!

Писане  Realistka Съб 25 Апр 2009, 17:01

Таки написа:
Ти работеше в Физическия факултет, а аз в Ядрения институт, две заведения между които взаимодействието беше ежедневие...
Реалистке, сигурно знаеш, че както аз, така и Логик сме радостни да имаме представители на нашите семейства в Алма Матер.

Оставям на Логик да реши дали да представи по-подробно афилиацията и работата на щерката си в СУ, след като вече е представил нейното участие, барабар с двете й чада, в гражданска протестна акция.

Моята снаха работи във факултета по Начална и предучилищна педагогика ( ст. ас. , д-р ) . Тя в момента е при нас, заедно с малкия ми син, и ще участва в международна конференция по специалността й в о-в Сирос:

http://www.omep.gr/europeanmeeting.htm

http://www.omep.gr/texts/CONFERENCE%20PROGRAM.doc


Може би ще ти бъде интересно да вхърлиш поглед върху две нейни работи, в PowerPoint format. Ако успееш да ги видиш, приложи известно увеличение, за да се четат по-дребните им части.

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/photo9/RozalinaCambridge2.ppt

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/photo9/RozalinaPrague2.ppt

Благодаря, Ригас!
Прочетох текстовете на твоята снаха! Сигурно е интересно да се занимава човек с такава материя. 5-7 годишни дечица...алегории, пословици.
Браво на вас, двамата - Ти и Логик, щом като давате такива попълнения в Алма Матер...
Ние кривнахме малко встрани: R&D, но в индустрията.Вместо свободата на твореца избрахме добре платената несвобода. "златните окови". Аз говоря в множествено число, но истината е, че не съм се намесвала в професионалния избора на дъщеря си...Участвала съм само с генетичен материал... Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty " R&D, но в индустрията "

Писане  Таки Съб 25 Апр 2009, 21:34

Да разбирам някоя инженерна специалност? Каква е по-точно, ако не е тайна?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Съб 25 Апр 2009, 21:49

Таки написа:Да разбирам някоя инженерна специалност? Каква е по-точно, ако не е тайна?
Защо тайна?
Няма тайни...
Тя е също химичка.
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty " Тя е също химичка "

Писане  Таки Съб 25 Апр 2009, 21:53

Aз знам и как се казва. Защото видях името й под твоето, под една петиция с политическо съдържание.

Предполагам, че не ти е лесно да си далеч от нея, но .. това е съдба на много семейства.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Съб 25 Апр 2009, 21:58

Таки написа:Aз знам и как се казва. Защото видях името й под твоето, под една петиция с политическо съдържание.

Предполагам, че не ти е лесно да си далеч от нея, но .. това е съдба на много семейства.

Може и да го знаеш!
Възможно е да е подписала...
Аз съм философ в това отношение...
Ако децата ти са добре, ако са реализирани. (А тя е в много силна позиция) какво мога да искам повече като майка...Толкова много хора са разделени от децата си. Моята раздяла поне е със щастлив изход...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Една чудесна находка

Писане  Realistka Пон 27 Апр 2009, 21:16

Вижте какво отклрих случайно в Нета. Толкова е хубаво! Затова реших да ви го донеса:

До кога да следваме мечтите си? До кога да вярваме в тях? Да вярваме ли и в това, което само ние си знаем, че можем и сме добри в него? Може би много от вас вече са видяли тази история или са чули за нея, но аз се сблъсках сега с нея и ще се радвам и други хора да почнат седмицата с тази история, сякаш от холивудски филм или от приказка. Ала поради съвременните технологиите и видът общество, в което живеем, светът с неговата невероятност и поразително разнообразие е на едно щракване на мишката разстояние... Да - като приказка/филм е как може от пълна неизвестност на 47 години, когато нямаш "продаваемата" и търсената външност със своята вяра и мечта да станеш известна в цяла Великобритания и Америка (а вероятно скоро и в целия свят). Това е историята на Сюзън Бойл - за жалост 12 минутното клипче от интервюто и с Лари Кинг и оценителите на предаването "Британците има талант" е само на английски, но и незнаещите езика ще се ориентират най-малкото в в това как е приета (от публиката и журито) и как е изпратена жената... Което ме подсеща за поговорката, че по дрехите посрещат, но по уменията (моя перефраза) изпращат.

Приятно гледане. За мене беше!


http://www.vbox7.com/play:47fb872c


Много е симпатично клипчето, нали?
Достави ми огромна радост! Дано и на вас!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Homan Пон 27 Апр 2009, 21:23

Привет, РиълSmile Аз вече цяла седмица се кефя на Сюзан Бойл - покрай нея изгледах и други клипове от британските таланти - има невероятни истории и хора... Страшно харесвам и Илейни Пейдж - примата на Андрю Лойд Уебър, и може би най-известната изпълнителка на парчето, което Сюзън изпълнява... както и на Меморис от Котките... Гледайки Бойл, слушайки я, имах особеното усещане ... че Господ в края на краищата си знае работатаSmile Невероятна е, колкото и целият шум около нея да е твърде маркетинг построен... тя е истинска! Може би това е най-важната подплата на невероятния й глас... Радвам се, че я спомена. Виж и Andrew Johnston - 13 годишен хлапак, който може да те покори с глас и визия.... Лека вечер!
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Memory

Писане  Realistka Пон 27 Апр 2009, 21:56

Homan написа:Привет, РиълSmile Аз вече цяла седмица се кефя на Сюзан Бойл - покрай нея изгледах и други клипове от британските таланти - има невероятни истории и хора... Страшно харесвам и Илейни Пейдж - примата на Андрю Лойд Уебър, и може би най-известната изпълнителка на парчето, което Сюзън изпълнява... както и на Меморис от Котките... Гледайки Бойл, слушайки я, имах особеното усещане ... че Господ в края на краищата си знае работатаSmile Невероятна е, колкото и целият шум около нея да е твърде маркетинг построен... тя е истинска! Може би това е най-важната подплата на невероятния й глас... Радвам се, че я спомена. Виж и Andrew Johnston - 13 годишен хлапак, който може да те покори с глас и визия.... Лека вечер!
Привет, Хоман!
Много хубаво за насладите дето си ги доставяш!
Аз съм гледала на ДВД запис на "Котките" с Илейни Пейдж - старата котка. Страхотна е! Имах един период, когато изслушах по 10 пъти всичко от Андрю Лойд Уебър...Момчето, които споменаваш не го знам.


Това клипче за мен беше такова откритие, че реагирах ето така:

Много е хубава...цялата тази приказка
21:01
Благодаря Ви, че сте постнали този клип! Напълни ми душата!
Толкова е хубаво, че някъде има някакви хора, които могат с толкова добложелателство , с такъв неподправен възторг да срещнат един сахранил се до такава възраст, съвсем като по чудо, самороден талант!
Колко искрена радост имаше в очите на членовете на журито, (а на този мъж, който я покани на вечеря?), а Лари Кинг как я гледаше?
Как всички й се радваха...

Този клип трябва да се разпространява навсякъде по нашите форуми и блогове като нагледен урок.

Защото ние, българите, се нуждаем от такива уроци. Имам чувство, че ние сме загубили способността си да се радваме при срещата с таланта на някой друг човек. Отучили сме се (ако някога сме знаели) да изразяваме радостта си при такава среща. Струва ми се, че сме твърде разточителни в изразяването на омраза, на презрение и безумно пестеливи, сдържани и даже студени, ако трябва да насърчим някого, ако трябва да му кажем колко е красив, или колко е умен, или колко е талантлив или просто е добър...

Нали няма да възразите, ако постна този клип в един форум, в който от доста време се подзизавам...
За поука на форумния народ!
Благодаря Ви още веднъж!

Лека нощ и на теб, Хоман!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Отново за Малина Петрова!

Писане  Realistka Чет 30 Апр 2009, 17:06

Вчерашната прожекция на филма "Приключено по давност" мина с голям успех. Залата беше препълнена. Предвижда се и прловеждане на дискусия с режисьорката в някой от близките петъци. Не мога да кажа точно кога, но който се интересува може да научи това от сайта на ДСБ!
А ето и мнението на Михаил Вешим, главният редактор на в."Стършел". То е отпечатано в днешния брой на вестника:

Ако бях пи-ар
На няколко прожекции пред рехава публика вДома на киното бе показан новият документален филм на режисьорката Малина Петрова „Приключено по давност”. Филмът припомня събитията около палежа на Партийния дом през август 1990 г. и действията на главните действащи лица – вицепрезидента Семерджиев, лидера на „Подкрепа” Тренчев, бесепарите Любен Гоцев и Александър Лилов и т.н. Кадри са запечатали и бездействието на органите – полицаите гледат с ръце в джобовите, пожарникарите не гасят, демонстрантите чупят прозорци от едната страна на сградата, а пожари лумват в избрани стаи от другата страна.

Какво се случи с разследването? – пита режисьорката и отговаря в заглавието – „Приключено е по давност”. Виновни за палежа няма.

А кой все пак запали Партийния дом? Зрителят разбира това по време на прожекцията – партията столетница сама си запали собствената сграда, а обвини за това „екстремистите от СДС”.

Филмът изобличава БСП и нейните лидери в поредната конспирация. Точно затова няма да бъде показан в националните телевизии, те са подчинени на правителството. За този филм няма да прочетете в големите вестници, те се занимават със станалото в Биг брадър. Тричасовото документално разследване на Малина Петрова ще бъде премълчано и потулено, докато бъде забравено...

Ако бях пиар на новата Синя коалиция и отговарях за предизборната й стратегия, щях да наема зала 1 на НДК и да покажа там „Приключено по давност” на безплатна прожекция. Един такъв филм ще събуди заспалата гражданска съвест много по-успешно, отколкото стотици предизборни лозунги...

Михаил Вешим.
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Реалистке, два съвета:

Писане  Таки Чет 30 Апр 2009, 17:16

1. Днес сутринта Явор Дачков се "закани" да привика скоро г-жа Малина Петрова на утринно интервю. Хубаво е да следиш анонсите на ReTV и да съобщиш за подобно събитие.

2. Като член на YouTube, аз виждам как ежедневно сульо и пульо качват какви ли не глупости. Попитай дали някой навит и можещ не е склонен да създаде едно резюме на филма (позволява се до 10 минути) , което не само ще запознае повече хора с него, но ще бъде и една добра реклама.

Не говоря за нелегални торенти и тем подобни, на които съм по принцип противник. Естествено е, че би било със съгласието на авторите и с тяхното съдействие.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Благодарности!

Писане  Realistka Чет 30 Апр 2009, 17:25

Таки написа:1. Днес сутринта Явор Дачков се "закани" да привика скоро г-жа Малина Петрова на утринно интервю. Хубаво е да следиш анонсите на ReTV и да съобщиш за подобно събитие.

2. Като член на YouTube, аз виждам как ежедневно сульо и пульо качват какви ли не глупости. Попитай дали някой навит и можещ не е склонен да създаде едно резюме на филма (позволява се до 10 минути) , което не само ще запознае повече хора с него, но ще бъде и една добра реклама.

Не говоря за нелегални торенти и тем подобни, на които съм по принцип противник. Естествено е, че би било със съгласието на авторите и с тяхното съдействие.
Аз "хванах" анонса на Явор Дачков! Ще го имам предвид!
А за съвета за YouTube, веднага го прочетох на Малина. Тя благодари и каза, че си струва да се помисли по въпроса...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Колко жалко...

Писане  Realistka Пет 01 Май 2009, 23:36

Аз докато скитосвам тук-там съм изпуснала, че днес в Борисовата е имало антикапиталистическо шествие.. Laughing Laughing
Ох и Ах и Олеле...много съм се минала!.

Прочее, Честит Първи май!
Да ви е честит! (с извинение)... Laughing Laughing
Тюх да му се види! - дето викаше щерка ми, като беше малка...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Ако бях пиар на новата Синя коалиция

Писане  gigatev Съб 02 Май 2009, 06:26

Ако бях пиар на новата Синя коалиция и отговарях за предизборната й стратегия, щях да наема зала 1 на НДК и да покажа там „Приключено по давност” на безплатна прожекция. Един такъв филм ще събуди заспалата гражданска съвест много по-успешно, отколкото стотици предизборни лозунги...

Михаил Вешим.



Гледах филма. Беше ми интересно да видя как безпощадното Време е променило старите муцуни.
Всичко (освен може би египетските пирамиди) е подвластно на Времето.

Иначе: Кой и защо запали партийния дом - отговорът на този въпрос е отдавна известен na vsi4ki.
Ако филмът бъде показан в НДК, ще дойдат да го гледат само пенсионери и то главно защото е безплатен. След което пак ще гласуват за БСП, защото няма за кого другиго.

Моето впечатление е,че по-младите хора (сега 20,30,а може би и 40 годишните) вече не се интересуват от онези събития.Онези събития вече нямат отношение към действителността. Наистина са „приключени по давност" и не стават за "пиар".

------------------------------------------
Koлко ще гласуват за партия, която предизборно се чисти от предатели? Mad
В понеделник ще бъде организиран Национален съвет на СДС, на който ще бъде предложено изключването на отговорните за вчерашният опит за политически преврат в партията. "Така се постъпва с предателите"
.

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Съб 02 Май 2009, 11:41

gigatev написа:
Ако бях пиар на новата Синя коалиция и отговарях за предизборната й стратегия, щях да наема зала 1 на НДК и да покажа там „Приключено по давност” на безплатна прожекция. Един такъв филм ще събуди заспалата гражданска съвест много по-успешно, отколкото стотици предизборни лозунги...

Михаил Вешим.



Гледах филма. Беше ми интересно да видя как безпощадното Време е променило старите муцуни.
Всичко (освен може би египетските пирамиди) е подвластно на Времето.

Иначе: Кой и защо запали партийния дом - отговорът на този въпрос е отдавна известен na vsi4ki.
Ако филмът бъде показан в НДК, ще дойдат да го гледат само пенсионери и то главно защото е безплатен. След което пак ще гласуват за БСП, защото няма за кого другиго.

Моето впечатление е,че по-младите хора (сега 20,30,а може би и 40 годишните) вече не се интересуват от онези събития.Онези събития вече нямат отношение към действителността. Наистина са „приключени по давност" и не стават за "пиар".

------------------------------------------
Koлко ще гласуват за партия, която предизборно се чисти от предатели? Mad
В понеделник ще бъде организиран Национален съвет на СДС, на който ще бъде предложено изключването на отговорните за вчерашният опит за политически преврат в партията. "Така се постъпва с предателите"
.
Ти наистина ли си бил или просто се будалкаш?!
Щото сега някои "бдителни" ще започнат да строят догатки как аз съм те завела на кино...както ме подозираха, че си дошъл тук под натиск от моя страна... Laughing Laughing
Кажи сериозно!
После ще ти кажа за изборите и за СДС ...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Да...

Писане  gigatev Съб 02 Май 2009, 12:25

аз гледах филма.
Лично познавам повечето от героите и някои (2-3) от зрителите

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Не знам...

Писане  Realistka Съб 02 Май 2009, 20:54

Струва ми се, че не си прав.
Защото аз също бях...и бях с двама млади (20 годишни), които казаха, че им било много интересно...
Не мисля, че го казаха от куртоазия, защото искат да ми дойдат на гости, за да си говорим за тези времена...Това не се прави просто от любезност!
Освен това една много мила и много млада журналистка, с която се запознах случайно на едно събиране, а после пък ми идваха и на гости и оказва се, тя също е била в салона, но сме се разминали...Аз просто не я видях и тя не ме е видяла, но тя ми е в един списък за е-мейли и бях пуснала това съобщение...
И ето тя какво ми пише:

Много Ви благодаря за информацията. Снощи бяхме на прожекцията на
филма в Дома на киното с майка ми, колежки от "Телеграф" и "Труд".

За себе си мога да кажа, че представите ми за случилото се тогава и
действащите лица се изясниха и подредиха в логическа връзка спрямо
случващото се сега.

Филмът наистина си струва, браво на Малина за гигантския труд! Той е
изключително ценен за мен като журналист и българин.

Благодаря Ви още веднъж,
А тя е много млада - мисля, че е под 30!
Разбира се, не си въобразявам, че някакви обобщения могат да се правят на основата на три случая, но просто казвам...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Ти ме питаш

Писане  Realistka Съб 02 Май 2009, 22:24

Koлко ще гласуват за партия, която предизборно се чисти от предатели?

Не знам!
Но мога да ти доверя какво казах, когато го видях за пръв път това момче. Аз казах: -
Тия луди ли са да избират това ченге...ами той е нарисувано. Той е като излязал от учебник - просто не можеш да го сбъркаш...Това е той. Нарисуван.

Защо им трябваше?! Кой наложи избора му?!

Ами той тържествено съобщи, че три години не бил си плащал членския внос, та щял да го плати...ей такива дивотии!

Сега им въртят номера чрез него...и ...това е! Друго не може да бъде! Толкова е тъпо!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Моля за повече подробности

Писане  Таки Съб 02 Май 2009, 22:49

Но мога да ти доверя какво казах, когато го видях за пръв път това момче. Аз казах:
- Тия луди ли са да избират това ченге...ами той е нарисувано. Той е като излязал от учебник - просто не можеш да го сбъркаш...Това е той. Нарисуван.
Г-жа Ламброзова, би ли ми изяснила по-подробно как се разпознава едно ченге по чертите на лицето? Различава ли се българското ченге от гръцкото или американското и ако да - по какво?

Като лаик в тази област, аз си мислих, че основно свойство на ченгетата е да не може човек да ги разпознае лесно. Оказва се, че съм пребивавал в голяма заблуда.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Тайно ченге

Писане  gigatev Нед 03 Май 2009, 03:21

"аз си мислих, че основно свойство на ченгетата е да не може човек да ги разпознае лесно."


Da, грешиш! Това ("не може човек да ги разпознае лесно") се отнася само за тайните ченгета.

Някой хора имат таланта да разпознават и комунистите.(Включително и тайните комунисти.) Набито око!

Наистина, в България някои хора дотам са се видиотили, че полит. им принадлежност "бие на очи". rendeer
_______________

Един мой познат твърдеше че по походката разпознавал комунистите (сред по-възрастните граждани) - ходели някак си приведени "под тяжестта на диктатурата на пролетариата"...


Последната промяна е направена от gigatev на Нед 03 Май 2009, 08:38; мнението е било променяно общо 2 пъти

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Поради что?

Писане  gigatev Нед 03 Май 2009, 04:22

И ето тя какво ми пише:

"Филмът наистина си струва, браво на Малина за гигантския труд! Той е
изключително ценен за мен като журналист и българин."

А тя е много млада - мисля, че е под 30!

О, неразумний и юроде! Поради что се срамиш да се наречеш журналистКА и българКА Evil or Very Mad

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Мерси за вниманието!

Писане  Realistka Нед 03 Май 2009, 07:45

Радвам се, че вие двамата (Ригас и Гигатев) сте устроили на територията на Кибера това чудесно нещо което, доколкото си спомням, се казваше "Събор надпяване"!
Мисля, че не ви липсвам осезателно, така че ще си позволя да оставя заведението без моето ценно присъствие.

Вие продължавайте!

Ако ентусиазмът ви се изчерпи - има известни количества в хладилника!
Надявам се да ви стигне докато се върна.

Кафемашината е заредена!

Както е прието да се казва в изисканите софийски среди: - Извинявайте ако има нещо. Embarassed Embarassed
Това е.


Последната промяна е направена от Realistka на Нед 03 Май 2009, 12:04; мнението е било променяно общо 1 път
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty себеотносна си !

Писане  gigatev Нед 03 Май 2009, 08:36

Абе Реалистке, не ставай нелепа със своята себеотностност и парадоксална чувствителност. По-горните закачки НЕ ВИЗИРАТ теб.
Пък и, нали знаеш: "която мома не иска да я щипят - да не се хваща на хорото"...
(Не съм Гатев, запомни това! Evil or Very Mad )

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 22 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 41 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите