Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 7 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 09:12

Помощ, граждани! написа:мисля че ригас, с характерните за него изразни средства, ти е дал една добра диагноза
Неговите диагнози са все предпоследни Laughing

Справка: Дилмана, Милен, Арх. Недялков ....

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 09:15

моите са окончателни

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 09:15

Помощ, граждани! написа:моите са окончателни
кой го е грижа Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Homan Вто 11 Дек 2007, 09:20

Една жена написа:
Помощ, граждани! написа:моите са окончателни
кой го е грижа Cool

Мен Laughing

Homan
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 09:22

Homan написа:
Една жена написа:
Помощ, граждани! написа:моите са окончателни
кой го е грижа Cool

Мен Laughing
Homan,

Знаеш ли всъщност за какво говори младежът? Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Homan Вто 11 Дек 2007, 10:16

Една жена написа:
Homan написа:
Една жена написа:
Помощ, граждани! написа:моите са окончателни
кой го е грижа Cool

Мен Laughing
Homan,

Знаеш ли всъщност за какво говори младежът? Smile

Да, защо, съмняваш ли се? Laughing Ако считаш за необходимо - мога да спретна къс преразказ с елементи на разсъждение - таман от снощи съм набрала сила Razz

Homan
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:22

Да, ще ми е интересно Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Вто 11 Дек 2007, 10:25

Мен ако пита някой - всеки да си пише където си иска - иначе се получава... медияпул. Crying or Very sad

Друг е въпросът нормално ли е - според някои тук - май да - месеци наред да надигаш глас -то не бяха иносказания, заклинания, гъбички по карака, гнили зъби и пр. и пр. - че някои ти пречат на смислената приказка. И когато един ден приятелчетата ти прогонят тези някои, и те се съберат някъде другаде - хоп, да кацнеш и ти... Вместо да си водиш смилсената приказка де... Basketball

Някак си чоглаво се получава, нали ЕЖ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Пощата в служба на двуличието

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:26

Тайната на личната кореспонденция била 'свещена' . Дори когато в нея - да кажем - форумен член агитира някого за напускане на този форум.

Ако някой набере смелост да приеме, че 'свещеността' на подобна епистоларна дейност обслужва единствено лицемери и злонамерени, моля да ме информира, било публично, било по пощата.


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 10:34; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  сноб Вто 11 Дек 2007, 10:28

Ригас написа:
Разговорът е от преди 40 дена. Защо ли избрах него, Поли? Ами защото по принципа 'не допускай тук да пишат хора, които са ни обиждали' , аз би трябвало да не оставя тук да пише г-жа Мая - Ния. Но дори да допуснем, че бях готов да го сторя, щеше да ме спре твоето, Поли, възторжено посрещане на госпожата. Виждаш ли колко противоречиви сигнали ми подаваш само ти? Хайде сега умножи това по .. по доста...


Някак си чувствам разлика. Ния не клевети, не иска от теб да доказваш, че има сестра, не.... о, наистина се уморявам от тези вечни изяснения на отношенията.

Както виждаш от самото начало приех регистрирането на тези, които настояваха, че НИЕ ИМ пречим в медиапуул. Направиха го, когато стана ясно, че има техниеска възможност да сe върнем там и няма грам желание от НАША страна. Не мога да си обясня ясно - защо се регистрираха - питах ги.
Признавам, че когато се появиха първите, добих неприятното усещане, че пиша в медиапуул, но масираното присъствие на френди и френдски закачки тушира горното усещане.

Шефкет не ми е симпатичен от по принцип. Той си го знае. Но също дори отвреме-навреме и реплики разменям с него.
Но след като очи в очи ми обеща повече да не ми приписва ролята на прасунгер (трудно виждам чувство за хумор в това, след като знае колко ми е неприятна дори асоциацията с прасунгер), ми се стори редно модераторът (ти) да му резне крилцата. И тъкмо това казах, не казах, че искам да го баннеш, разкараш...


Както и да е. Мислех, че Гес е ядосан на глупостите, които тези нехигиенични ползватели на интернет пласират И тук, видно (рино, шефкет), но от снощните му постинги разбирам, че има още нещо, което го е огорчило. Странно, асоциирам с - идва ти някой нагости, неканен дори, и те гони от твоя дом...

Мъчно ми е, че няма да виждам, поне скоро, Гес, защото е леко и забавно в компанията му...


и т.н.

С гадже не съм си изяснявала толкова отношенията, колкото ми се налага във форум..... cyclops


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 10:34; мнението е било променяно общо 1 път
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:28

мисля че няма да е никак зле да се спретне един бойкот на тези, които пишат тук и в медиапул

всички ние, които по определен начин сме отвратени от случващото се в Съсипания форум, да спрем да четем и пишем на онези, които очевидно не споделят нашия поглед върху това

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:29

chocho написа:Някак си чоглаво се получава, нали ЕЖ?
Така е, но хората се опознават и променят мнението, отношението и поведението си.

Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Ненормално е, освен ако..

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:32

Друг е въпросът нормално ли е - според някои тук - май да - месеци наред да надигаш глас -то не бяха иносказания, заклинания, гъбички по карака, гнили зъби и пр. и пр. - че някои ти пречат на смислената приказка. И когато един ден приятелчетата ти прогонят тези някои, и те се съберат някъде другаде - хоп, да кацнеш и ти... Вместо да си водиш смислената приказка де...
Хич не е нормално, Чочо, осен ако не се предложат обяснения.

Ето, Алеф, един друг много активен противник на определени хора тук, е установил, че тук атмосферата е по-спокойна ( 'в пъти' , по негови думи ) , отколкото в МФ, та отгоре на това го е заявил на 'всеослушание' там. Ако нещата се променят, той има възможността да се самоотпише от тук, както - за съжаление - направи Гес вчера.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Вто 11 Дек 2007, 10:33

Помощ, граждани! написа:мисля че няма да е никак зле да се спретне един бойкот на тези, които пишат тук и в медиапул

всички ние, които по определен начин сме отвратени от случващото се в Съсипания форум, да спрем да четем и пишем на онези, които очевидно не споделят нашия поглед върху това
Ами най-добре ще е да идете в гората, там никой няма да може да ви открие. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Издайнически множествени

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:38

Ами най-добре ще е да идете в гората, там никой няма да може да ви открие.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Вто 11 Дек 2007, 10:39

Ригас написа:
Ами най-добре ще е да идете в гората, там никой няма да може да ви открие.
какво ще кажеш? Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty какво ще кажеш?

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:40

Ако не бях модератор, щях да кажа нещо бая нецензурно.

Сега няма да кажа нищо повече. Хората тук не са глупави и могат да четат и зад думите.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Вто 11 Дек 2007, 10:44

Ригас написа:Ако не бях модератор, щях да кажа нещо бая нецензурно.

Сега няма да кажа нищо повече. Хората тук не са глупави и могат да четат и зад думите.
Реалистка била гевезе, ами какво ще кажеш за тукашните гевезета? Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Адекватни реакции

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:44


С гадже не съм си изяснявала толкова отношенията, колкото ми се налага във форум.....
Поли, ти беше доста подробна в излагането на твоята теза, поради което е логично да чакаш и подробни отговори.

А мама Мели, която няма проблем, никой не я 'закача' .. Wink

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  сноб Вто 11 Дек 2007, 10:45

Помощ, граждани! написа:
Една жена написа:
Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool
Paul Simon е хубав човек Smile

мисля че ригас, с характерните за него изразни средства, ти е дал една добра диагноза


Виктор, защо го правиш?

грозно и гнусно звучиш..


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 10:46; мнението е било променяно общо 1 път
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Гевезета

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:45


Реалистка била гевезе, ами какво ще кажеш за тукашните гевезета?
Ще кажа, че заслужаваш да те изберат за техен председател. Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:48

Ригас написа:

Paul Simon е хубав човек.
Ако някой пита мен, 'хубавите хора' обикновено привличат, а не прогонват. Някой ще каже, че тази работа с хубавините е относителна. И май ще е прав.. Ето две реплики, разменени неотдавна в МФ между други двама хубави хора:


- Ния, искам да си призная, че в началото и аз един-два пъти надниквах там, но се оказах алергичен към миризмата на лизол и формалин и сега си спестявам това болнично изживяване... Предполагам, че вождът на целокупното прогресивно човечество най-после си е намерил публика, която да не му противоречи, или греша?

- Бояне, снощи ми беше за пръв и последен път... не обичам да гледам ничие падение.
Разговорът е от преди 40 дена. Защо ли избрах него, Поли? Ами защото по принципа 'не допускай тук да пишат хора, които са ни обиждали' , аз би трябвало да не оставя тук да пише г-жа Мая - Ния. Но дори да допуснем, че бях готов да го сторя, щеше да ме спре твоето, Поли, възторжено посрещане на госпожата. Виждаш ли колко противоречиви сигнали ми подаваш само ти? Хайде сега умножи това по .. по доста...

Мая, не приемай горното като някакъв вид нападка срещу теб. Все-пак, трябваше да дам някакъв пример на Поли, а не да говоря заобиколно и метафорично.

- - - - - - - - - -

И един виц, чут днес в предаването на Коритаров. Има нещо допирателно с темата ..

Един чукча отива на гости при свой приятел и вижда пред иглуто му да виси кожата на една огромна бяла мечка.

- Колко пъти стреля в нея?
- Десет.
- А колко пъти я улучи?
- Нито веднаж..
- Е, от какво е умряла?
- От смях.

добър ден на всички !

ригас,
нямаш проблем да ме цитираш когато и колкото си искаш, щом е с учебна цел Wink
да, не обичам да гледам ничие падение - така почувствах ниското ниво, до което бяха слезли хора, за които имах изградено мнение - злобното плюене и непрекъснато хленчене и обсъждане на медиапул в първите дни на този форум не са приятна гледка Sad
давам си сметка, че в момента си го прося Evil or Very Mad , но аз съм си аз.
не гоня карез, не разбирам пребиваването прекалено дълго в обиденото състояние на неоценена светлост....
опитвам се да разбирам хората и да се поставям на тяхно място - точно затова, след като онзи период отмина и този форум стана нормален, се регистрирах.
познавам си слабостите, най-вече нетърпимостта си към всякакво ограничаване на свобода извън ясно заявени правила, които приемам или не.
в разгорялия се нов лов на вещици не виждам нищо добро Crying or Very sad
както и в натиска, който за пореден път оказваш на поли.
но това си е мое мнение, на страничен наблюдател на вашите отношения.
надявам се, че изпълних ролята си в замисления от теб експеримент - няма как да ме убедиш, че ме цитираш без причина, знаеш Smile

сега видях, че сноба е писала през това време -
май и аз не съм се изяснявала така с гаджетата Sad

ригас, няма ли опция за предупреждение, че има нови мнения, преди да пуснеш постинга си, като в де-зората ?


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 10:50; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Натиск

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:50

Поли, получен е сигнал, че ти оказвам натиск. Моля те да го потвърдиш или отречеш. Та да не реагирам излишно.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Вто 11 Дек 2007, 10:53

Добър да бъде денят, Мая.... и продължавай все така да не гониш карез! Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:54

Ригас написа:Поли, получен е сигнал, че ти оказвам натиск. Моля те да го потвърдиш или отречеш. Та да не реагирам излишно.

Мая написа:както и в натиска, който за пореден път оказваш на поли.
но това си е мое мнение, на страничен наблюдател на вашите отношения.

кога ще започнеш да цитираш коректно Evil or Very Mad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 7 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите