Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 9 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Лаик Вто 11 Дек 2007, 12:13

Paul Simon написа:
Лаик написа:
Ригас написа:

благ поне не е злобар и е независим, което по никакъв начин не е в сила за посредствени медиапулски ********** като бабата, гнома и мсс...
Лаик, намекваш ли с горното, че и Гномът се е регистрирал тук?

не, просто за пълнота на извадката



При играта на карти "руска трупа" двама от уч-ците са винаги срещу единия. А най естественият глас между давамата които се чува, е : "трупай да го вкараме".
В живота, не всичко прилича на "руска трупа", и не винаги е известно, кой на кого го вкарва Laughing

странни игри си играете там Twisted Evil мариан ли го отнася или се редувате Arrow
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Всяко зло за добро

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 12:13

Доброто на нечии присъствия тук се състои в това да се напомня от какво някои от нас сме се 'лишили' . Защото добронамерените и великодушните забравят лошото по-лесно, особено в среда, в която то е престанало да вирее, та са подложени на опасността от необоснована носталгия, базирана върху филтрирани спомени.

Друго си е да ти бъде напомнена, по начин, по който само избрани оригинали могат, една долнопробна действителност и голямата пропаст, която вече те дели от нея.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 14:10

Оставням лицемерието настрана, но не и това:

Paul Simon написа:По интересното е кой от двамата е по голямият мръсник за теб и колегите ти тук.Този ли който е препостнал нещо касаещо те, от външния форум или този, който го е написал и публикувал там.

Не е важно кай е по-голям мръсник за мен, важно е човек да знае що е.

Можеш да си отговориш по схемата за педофилите. Кой е по-голям мръсник? Оня болен дето злоупотребява с деца или този дето го подтиква и използва резултата за собствено облагодетелстване разпространявайки продукцията?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 15:41

b.m. написа:Оставням лицемерието настрана, но не и това:

Paul Simon написа:По интересното е кой от двамата е по голямият мръсник за теб и колегите ти тук.Този ли който е препостнал нещо касаещо те, от външния форум или този, който го е написал и публикувал там.

Не е важно кай е по-голям мръсник за мен, важно е човек да знае що е.

Можеш да си отговориш по схемата за педофилите. Кой е по-голям мръсник? Оня болен дето злоупотребява с деца или този дето го подтиква и използва резултата за собствено облагодетелстване разпространявайки продукцията?


ОМ МАНИ ПАДМЕ ХУМ

Мантрата на Буда на състраданието, която пречиства всички отрицателни емоции, водещи до прераждане. Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  nikiforov Сря 12 Дек 2007, 18:53

велзи , темата плавно си намира истинското име -"калташка хроника "
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Сря 12 Дек 2007, 20:17

Paul Simon написа:
...
Ще ползвам правата си на свободен потребител в СВОБОДЕН ФОРУМ и "опцията" форумите публично място.Ако някой очаква да ме извади от равновесие, като ме провокира да избухна в неприлично държание и гаменщина, за да бъда отстранен, просто ще остарее преди да го дочака този момент Cool


Предварително се извинявам за допуснатите от мен грешки.


Господи колко си зле чадо Симон, пуне годинките не те ли научиха че най-тъпото е да се абиш за думи, казани и забравени от КАЗВАЩИЯ ????? Съгласен съм че в шахмата, най-страшното е ЗАПЛАХАТА от мат , ноооо бъди малко и републиканец, кефи се кугато тепат царо ... бил той и твоя !!!!
До тук разбрах , че си дребна и завислива душичка гутов да пудскача за НИЩООО бе ... бунак !!!!! Twisted Evil
Аре пливай пу-течението , кефим ти се !!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Сря 12 Дек 2007, 20:26

Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool

Ти пък, той е несръчен "дървар" и вместо баба меца, сам се дялка по телесата и после ока, виде ли ти ме делна с манарчето и ме обиди, рана зарасна льоша дума не !!!! Пък ти се дзвериш, куга съм ГО удряп, куга съв ГО обиждал ... явно дименсия ГО гони !!!! affraid
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Сря 12 Дек 2007, 20:41

сноб написа:

Някак си чувствам разлика. Ния не клевети, не иска от теб да доказваш, че има сестра, не.... о, наистина се уморявам от тези вечни изяснения на отношенията.
...

С гадже не съм си изяснявала толкова отношенията, колкото ми се налага във форум..... cyclops

Снобче, акъл от Блаже ... пиши 90 % истина и бъди в хармония с теб !!!!! Оно тъй и тъй няма да ти поверват, така че ти остава само ДА ИМ СЕ КЕФИШ !!!! Laughing
То ако карах като бабата,хаври и т.н. амче то требваше(ех, защо не съм генерал от МВР-то), всите да ги затворим по за 24 ч. в районното, и през 23 ч. 55 м. да ги пускам и пак да ГИ прибирам в другото районно за по 23 ч. 55 м. , я що районни има в България, шъ издеянан пуне една годинка по районните участаци и после , все нещо шъ измися !!!!!!
Както виждаш, варианти много , нооооо една година да се разправам с тия диванета, епа НЕМА да стане яяяяя!!! Laughing
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Сря 12 Дек 2007, 20:46

Една жена написа:
chocho написа:Някак си чоглаво се получава, нали ЕЖ?
Така е, но хората се опознават и променят мнението, отношението и поведението си.

Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.


Еж, аре аре ти знаеш ли кво е да ти викат куха нога, до 4 отделение и бой да ядеш и накрая да викам ЧЕНГЕТАТА И МЛАДИТЕ СА МИ ВИНОВНИ ????
Тоя поне е живял при майка си и баща си и пак други са му виновни ??????Аре,аре ... What a Face
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Сря 12 Дек 2007, 20:49

blag009 написа:Тоя поне е живял при майка си и баща си и пак други са му виновни ??????
Блаже, не е само твоето нещастие.
Има и други препатили хора.

Той нито се е оплаквал във форума, нито е винил някого.

Аре,аре ... What a Face

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Сря 12 Дек 2007, 22:00

Една жена написа:
blag009 написа:Тоя поне е живял при майка си и баща си и пак други са му виновни ??????
Блаже, не е само твоето нещастие.
Има и други препатили хора.

Той нито се е оплаквал във форума, нито е винил някого.

Аре,аре ... What a Face




А туй кво е Еж:
-" Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер." Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Сря 12 Дек 2007, 22:06

blag009 написа:А туй кво е Еж:
-" Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер." Laughing
Ми това съм го писала аз, не той Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Сря 12 Дек 2007, 23:34

Една жена написа:
blag009 написа:А туй кво е Еж:
-" Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер." Laughing
Ми това съм го писала аз, не той Smile




Laughing Трупай да го вкараме Laughing
//руска трупа//

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Руска трупа ...

Писане  Гост Сря 12 Дек 2007, 23:46

Я да трупна аз тук едно служебно съобщение-куиз ..

В кое от форумните чада на Медиапулка майка юнашка днес е бил отбелязан рекорд на всички времена -
31 постинга за цял ден?

1. В 'Медияразгул' на Neuropol
2. В 'Новините' на Безпризорните
3. В Дъра-Бъра на Mediapool

Докато мислите за отговора, чуйте една хубава стара песня:

The Sound Of Silence

Do have a good night.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Чет 13 Дек 2007, 16:53

Една жена написа:
blag009 написа:А туй кво е Еж:
-" Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер." Laughing
Ми това съм го писала аз, не той Smile

Но ЕЖ, дал ти е повод да го кажеш !!! Ако кажеш нещо подобно за мен, колкото и да те уважавам, шъ ти пусна една публична бележка ??? Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Чет 13 Дек 2007, 17:01

blag009 написа:Но ЕЖ, дал ти е повод да го кажеш !!!
Повода ми го дадоха други.

За теб няма нужда, ти сам си разказа биографията нанайсет пъти Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Чет 13 Дек 2007, 19:10

Една жена написа:
blag009 написа:Но ЕЖ, дал ти е повод да го кажеш !!!
Повода ми го дадоха други.

За теб няма нужда, ти сам си разказа биографията нанайсет пъти Very Happy

И ква ти беше поуката от нея ЕЖ ???????
ЖИВЕЙ И ОСТАВИ ДРУГИТЕ ДА ЖИВЕЯТ !!!!!! sunny
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 18 Дек 2007, 16:42

Вече крадат и танкове, понеже друго не остана

18.12.2007 10:42

В Сливен е задържан майор Алексей Петров от поделение 24200 – Ямбол, както и немските граждани Т.Й. и М.М.

Само за два месеца - от октомври до декември, тримата са откраднали танк „Майбах”, опитали се да откраднат и втора бойна машина, собственост на Министерството на отбраната.

"Майор Петров, заместник-началник на Седма мобилизационна база, е влязъл във връзка с двама германски граждани и те заедно са успели да извадят един от вкопаните танкове "Майбах", който бил транспортиран до Германия, съобщи началникът на ГЩ на БА ген. Златан Стойков

В Германия колекционерите плащали колосални суми за реликвата.

Според разследващите, България е една от малкото страни, в които все още има от германските танкове „Майбах“, окопани по време на Втората световна война.

Танковете се намирали между селата Мелница и Лесово, Ямболско и по първоначални данни са с изваден стрелкови механизъм.

На тримата е повдигнато обвинение по Наказателния кодекс, задържани са под стража за срок от 72 час


КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 0000045188-article

http://www.dnes.bg/article.php?id=45188

Shocked

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty митницатаааа

Писане  Гост Вто 18 Дек 2007, 16:53

По време на Втората световна война “Майбах” T-IV е бил основна бойна единица в германските танкови подразделения. Първоначално танкът е бил конструиран като 18-тонна подържаща машина, предназначена за командирите на батальони, но впоследствие е превъоръжен със 75 мм оръдие, а теглото му е увеличено на 23,5 т.
Екипажът на “Майбах” T-IV се състои от 5 души, дебелината на бронята е 50 мм. Танкът е екипиран и със 7,92 мм картечница. Двигателят на бойната машина е “Майбах” с мощност 300 к.с., което му позволява да развива скорост до 40 км/ч. С едно зареждане той изминава приблизително около 200 км.
През 1938 г. танкът е използван, като една от основните бойни единици при нахлуването в Судетската област, а след това и при нахлуването в Полша през септември 1939 г.
Много от тези танкове са дислоцирани в Северна Африка и на балканския фронт.
На 1 март 1941 г. България подписва Тристранния пакт и влиза във Втората световна война на страната на Германия. По това време армията разполага с общо 98 танка, предимно чешко, британско и френско производство. Към септември 1944 г. в бронираната бригада има около 200 танка от шест различни марки. Танковете “Майбах” са били по-малко от 100 на брой.

така, ясно:
за уникати винаги се намира пазар.
никъде обаче не пише, че германците още тогава са прилагали "стелт" технология при танковете "майбах" - е, защо е повдигнато обвинение само на тримата?
къде са митничарите ? Evil or Very Mad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  komarKo Вто 18 Дек 2007, 16:58

Мая написа:
къде са митничарите ? Evil or Very Mad

кои митничари - германските ли?

разфасован на части, спокойно може да мине за скрап...

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 18 Дек 2007, 17:01

нашите
какъв скрап, такъв танк се оказва колекционерска рядкост, ти би ли колекционирал...например бирени капачки, нарязани на конфети Wink

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  komarKo Вто 18 Дек 2007, 17:04

Мая написа:нашите
какъв скрап, такъв танк се оказва колекционерска рядкост, ти би ли колекционирал...например бирени капачки, нарязани на конфети Wink

разглобен е изнесен, Мая.

ти да не помисли, че са го карали до Германия по магистралите? Very Happy

между другото от Митниците обясняват, че когато товарът се движи в рамките на ЕС, не се упражнява митнически контрол...

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Homan Вто 18 Дек 2007, 17:06

Мая написа:нашите
какъв скрап, такъв танк се оказва колекционерска рядкост, ти би ли колекционирал...например бирени капачки, нарязани на конфети Wink

Спомням си някакъв бегъл материал, в който разказваха за двамца англичани, притежатели на две такива бойни чудовища, които си изкарали специални разрешения, за да преминат през няколко английски града, плюс поход под Ламанша(странно как е станало транспортирането), от където се запътили към някаква сбирка на откачалници във Франция ... Има ги всякакви ... scratch
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 18 Дек 2007, 17:16

komarKo написа:
Мая написа:нашите
какъв скрап, такъв танк се оказва колекционерска рядкост, ти би ли колекционирал...например бирени капачки, нарязани на конфети Wink

разглобен е изнесен, Мая.

ти да не помисли, че са го карали до Германия по магистралите? Very Happy

между другото от Митниците обясняват, че когато товарът се движи в рамките на ЕС, не се упражнява митнически контрол...

а, добре.
радвам се, че все пак сте се сетили да ги попитате Razz

сори, обърках те с шефкет Wink
ама ти така компетентно го замести Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  nikiforov Вто 18 Дек 2007, 17:43

Homan написа:
Мая написа:нашите
какъв скрап, такъв танк се оказва колекционерска рядкост, ти би ли колекционирал...например бирени капачки, нарязани на конфети Wink

Спомням си някакъв бегъл материал, в който разказваха за двамца англичани, притежатели на две такива бойни чудовища, които си изкарали специални разрешения, за да преминат през няколко английски града, плюс поход под Ламанша(странно как е станало транспортирането), от където се запътили към някаква сбирка на откачалници във Франция ... Има ги всякакви ... scratch

Братчетке , гледах някакъв филм по Дискавъри - едни юнаци имат поне пет -шест включително и един руски - с месеци си играят ,разглобяват и ги привеждат в движение , май беше на някакъв остров - слагат две три коли на пътя , мачкат с танковете и събират билетчета Wink
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 9 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите