Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Нед 09 Дек 2007, 23:34

Редно е Велзевул да се извини на Поли още тази вечер Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Нед 09 Дек 2007, 23:37

Велзи,
не познавам "форумното творчество" на т.н. прасунгер, но от някой участнвици от Медияпул, съм чул, че тази роля на форумен терминатор се е изпълнявала от легендарната Саша Левиевна-сладураната, или Ал.Леви.Нещо, което напълно съм склонен да повярвам, като имами непосредствени впечатлиния от "публикациите" на Левиев.
Другото там, с доброволното сътрудничество на Сноб с Чосича наистина е много заинтригуващо като сюжет от сферата на сайънс фикшъните Smile , въпреки, че аз съм с най нисък рейтинг на доверие тук, мисля, че тук вече го избиваш на нов сорт поезия, непозната по нашите геогр. ширини Laughing.
И последните ти дедуктивни прозрения с Синдито, комай търпят неуспех.........
Ето защо, тъй като виждам, че здравата част от форумното братство настръхна срущу тебе за безпочвените ти внушения, че Сноб, не е чак такъв "СНОБ", то предлагам ти подкрепата си, за да не си янлъс еп хептем биринжи адам, ким оладжак брактъм бу топрак.
Аннадъм му сън?
Беън бурда хепси заман, коркма Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 00:57

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Paul Simon написа:Велзи,
не познавам "форумното творчество" на т.н. прасунгер, но от някой участнвици от Медияпул, съм чул, че тази роля на форумен терминатор се е изпълнявала от легендарната Саша Левиевна-сладураната, или Ал.Леви.Нещо, което напълно съм склонен да повярвам, като имами непосредствени впечатлиния от "публикациите" на Левиев.
Другото там, с доброволното сътрудничество на Сноб с Чосича наистина е много заинтригуващо като сюжет от сферата на сайънс фикшъните Smile , въпреки, че аз съм с най нисък рейтинг на доверие тук, мисля, че тук вече го избиваш на нов сорт поезия, непозната по нашите геогр. ширини Laughing.
И последните ти дедуктивни прозрения с Синдито, комай търпят неуспех.........
Ето защо, тъй като виждам, че здравата част от форумното братство настръхна срущу тебе за безпочвените ти внушения, че Сноб, не е чак такъв "СНОБ", то предлагам ти подкрепата си, за да не си янлъс еп хептем биринжи адам, ким оладжак брактъм бу топрак.
Аннадъм му сън?
Беън бурда хепси заман, коркма Laughing
Аре, здраве и живот, утре пак може да продължиме темата защото, тя наистина е неувяхваща!

1. Снобът наскоро самичък си призна в Джамахирията, че е сътрудничал на Чосич. Който не го мързи, да се върне и да прочете Laughing

2. Според виктор, лично Чосич бил установил по айпи, че Прасунгера е Левиев, но лично аз съм на мнение, че предвид обстановката, тези твърдения едва ли могат да бъдат кредитирани към дадения момент. Всъщност, прасунгерът е бил замислен като подражание на Левиев, за се предизвика брожение та по-лесно да вземе Гаджоков властта. Затова и ментетата масово се активираха и наклониха везните на анкетата в полза на модерацията. Така например, сноба с трите си ника е гласувал ЗА модерацията.

3. Опасността от Гаджоков е напълно реална и днес - само преди три дена, въпросният господин се логна тук и се самопредложи за модератор! Ето защо требе да сме нащрек.


Обичам сега да си хортуваме, когато няма други, разни крепители на чистия език и граматика или .......майната му/им Embarassed.
Какво е установил Чосич, нямам на идея но Бога ми, по лесно мога да разбера начинът и логиката по която Швейк беше си запомнил № на малнихерката си , от колкото това дето Прасунгера веднаж е Прасунгер, друг път Прасунгерица, а най сложно става когато се появява онзи момент със замислянето(прасунгерът е бил замислен като подражание на Левиев). Начи тук нещата навлизат дълбоко в сферата на международната конспирация на масоните и ордена на тамплиерите неореалисти.
По моему Медияпул отдавна е жертва на тайното брътство на ангросистите черносотници(описани в една от многобройните книги на В. Сидеров!). А форумния зловещ "херой" ПРАСУНГЕР, е бил проектиран и създаден лично от Н.Гешев, за нещастие е бил забутан някаде из сейфовете му е открит от комунистите и предаден на КГБ.
Едва сега след промените 89, е бил актоализиран и чрез Бр.Аспарухов и агентурата му в СДС, подхвърлен на Ст.Георгиева.
Прасунгера е всъщност НЕЧЕСТИВЕЦЪТ, ДЕМОНЪТ, ЛУКАВИЯ, а Гаджоков е спасителя предсказан в скрижалите на Нострадамус......, а мисля, че го има и в новия завет.......
Е, мисля, че много голяма и незаслужена роля отреждаш на Сноба, колкото и подозрително и ангажиращо да изглеждат познанията й по ролята на ПРОКСИ, и неговото приложение в МЕНТЕизданията Laughing Laughing Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 09:01

Една жена написа:
chocho написа:
Една жена написа:
chocho написа:Става ми много весело всеки път, когато се направиш на ударена - но те разбирам - виновен е Ригас - кой друг Crying or Very sad
Може ли да обясниш какво искаш да ми кажеш Smile

Освен това те моля да не ми приписваш неща, които не съм казала

Едни хора летяли с балон. Приземили се на място, което не познавали. Там имало един човек. Попитали го къде се намират. "В средата на едно поле" - им отговорил той...

Та и ти така...
Shocked
Пак нищо не разбирам
Някой да ми преведе Embarassed

EЖ, чочо не е дип по обясненията. Той е по въпросите. Но, като доста по-млад и перспективен човек от нас, вероятно все някога ще стигне и до отговорите. Smile

Що се отнася до научната фантастика, развивана от приятеля ми Велзи, в нея като всеки подобен жанр има и научност, и фантастика също. Като убеден беролинист, не мога да не отбележа, че фантастиката се поставя под въпрос само когато е свързана с нас или нашите приятели - дори от прононсирани антиберолинисти. Smile

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 09:34

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Българанъ написа:Що се отнася до научната фантастика, развивана от приятеля ми Велзи, в нея като всеки подобен жанр има и научност, и фантастика също. Като убеден беролинист, не мога да не отбележа, че фантастиката се поставя под въпрос само когато е свързана с нас или нашите приятели - дори от прононсирани антиберолинисти. Smile

Да ме прощават засегнатите, Носи, ама пак ше кажа: всичко е lege artis - se non è vero, è ben trovato pig

Плюши, а кога разбра, че Прасунгера не е виктор?! Rolling Eyes

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 09:41

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

Прочее, ти как би обяснил появата на Гаджоков във форума? Laughing

Честно да ти кажа, отначало бях сигурен, че е той. Обаче после chocho ме разубеди и сега не знам на кое да вярвам. Laughing

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 09:45

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

А фпоследствие излезнаха нови факти, доказващи връзката м/у прасунгера и Красимир Гаджоков. По дедукция, оставаше едно от двете - или прасунгера е сноб, или е Гаджоков, но последното не изглежда достоверно, тъй като Краси е в друг часови пояс и в обедната почивка още спи elephant

Това за часовия пояс беше главния аргумент, който ме убеди, че ментето на Гаждоков вероятно не е на Гаджоков.

За сноб не искам да се задълбочавам - знам неща за нея, които са свързани с трети лица и затова съм no comment. pig

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 09:49

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:Да ме прощават засегнатите pig
Ще се учудя, ако те поканят на мудурация

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 09:51

и аз
никой не обича да се храни с носорози

Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Проблем

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 10:01

- Как сте с демокрацията?

- Как да Ви кажа.. С крацията сме добре, но демосът ни се е разбягал..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 10:06

Помощ, граждани! написа:и аз
никой не обича да се храни с носорози

Laughing

а да пие бира?
Laughing

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 10:35

Българанъ написа:
Помощ, граждани! написа:и аз
никой не обича да се храни с носорози

Laughing

а да пие бира?
Laughing
никой не обича да се храни с носорози

Абе не толко до биропиенето, ами аз не разбрах онуй с поежбинката:
не ми стана ясно :....не обичада се храни с носорози, в см. да ги консумира, или да е в компанията им по време на хранене Rolling Eyes

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  (Българанъ) Пон 10 Дек 2007, 10:38

Paul Simon написа:
Българанъ написа:
Помощ, граждани! написа:и аз
никой не обича да се храни с носорози

Laughing

а да пие бира?
Laughing
никой не обича да се храни с носорози

Абе не толко до биропиенето, ами аз не разбрах онуй с поежбинката:
не ми стана ясно :....не обичада се храни с носорози, в см. да ги консумира, или да е в компанията им по време на хранене Rolling Eyes

И аз доста неща не разбирам, но и не питам много. Cool

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 12:05

Виждам, че сте много печени относно модерацията в Мидияпул. Един въпрос. Кои от четиримата модератори имаха възможност да отстраняват? Възможно ли е абсолютния тъпанар Гаджоков да ме е отстранил мен? Ако е Чосич, в името на старото приятелство бих го само презрял, но ако е Гаджоков се заклевам, че ако го срещна ще му бия такива не виртуални шамари, че ще му разхлабя стомаха за месец.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 12:15

Boabab написа:Виждам, че сте много печени относно модерацията в Мидияпул. Един въпрос. Кои от четиримата модератори имаха възможност да отстраняват? Възможно ли е абсолютния тъпанар Гаджоков да ме е отстранил мен? Ако е Чосич, в името на старото приятелство бих го само презрял, но ако е Гаджоков се заклевам, че ако го срещна ще му бия такива не виртуални шамари, че ще му разхлабя стомаха за месец.

боабабе,
модератор 3 няма как да е гаджоков Wink

агата кристи

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 12:17

Значи Реалистка или Иъгъла?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 12:20

От две места вече чувам, че право да спират достъп имат само Чосич и Гаждока. Въпреки че Чосич може и да си е поотстъпил някое и друго право.

Така или инак не бихме искали да ги осъждаме, ако не се бяха насрали. А такова насиране е възможно само ако имаш л-а в главЪта.

Laughing
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 12:28

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Paul Simon написа:А форумния зловещ "херой" ПРАСУНГЕР, е бил проектиран и създаден лично от Н.Гешев, за нещастие е бил забутан някаде из сейфовете му е открит от комунистите и предаден на КГБ.
Едва сега след промените 89, е бил актоализиран и чрез Бр.Аспарухов и агентурата му в СДС, подхвърлен на Ст.Георгиева.

Свака ти част, Бааба ефенди!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Paul Simon написа:Прасунгера е всъщност НЕЧЕСТИВЕЦЪТ, ДЕМОНЪТ, ЛУКАВИЯ, а Гаджоков е спасителя предсказан в скрижалите на Нострадамус......, а мисля, че го има и в новия завет.......

Точно там е работата, че Прасунгера иска да привлече Гаджоков за модератор ТУК, във този форум affraid
Точно там е работата, че Прасунгера иска да привлече Гаджоков за модератор ТУК, във този форум
Млади човече,
очевидно не сте схванали моя стремеж, към повдигане нивото на авторитет в този форум, за ваша сметка. В този ред на мисли, отново ви напомням, че няма да спра да ви дискредитирам, где що ми падне като възможност.
А по благодатна тема от тази, за таинствения ПРАСУНГЕР, поне за сега не виждам. Така, че никакви подмятания от сорта на "Свака ти част, Бааба ефенди, или машалла белльеъзеър", едва ли биха приспали бдительностЪт ми Cool
Ако до сега, съм имал някакви колебания относно съществуването на "Версия Прасунгер гиби", то след вкарване в работа елемента "Прасунгера иска да привлече Гаджоков", нещата си идват на място.
Друг е въпроса, че трябва(струва ми се) по обстойно да се разгледа версията самият Гаджоков, реален персонаж е, или отново е подхвърлен от коварния Прасунгер като мит на паралелен зловещ експроприатор на форуми, чрез МОДЕР(ация)низъм.
По неотложни причини прекъсвам разсъжденията си по темата, но това, съвсем не значи, че ще ви оставя на мира г-не Велзевул.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 12:46

Boabab написа:Значи Реалистка или Иъгъла?

и какво значение има Question

доколкото си спомням, ти не си отстранен, изтриха ти тема и напусна сам.

много тестостерон,много его, много мъгла, бе Crying or Very sad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Пон 10 Дек 2007, 12:50

Мая написа:
Boabab написа:Значи Реалистка или Иъгъла?

и какво значение има Question

доколкото си спомням, ти не си отстранен, изтриха ти тема и напусна сам.

много тестостерон,много его, много мъгла, бе Crying or Very sad

Пък при мен - само вали Crying or Very sad

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 12:59

chocho написа:

Пък при мен - само вали Crying or Very sad

надявам се, че "дъжд топъл от целувки" Very Happy

осигури ли вече подаръка за дребния Wink

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Пон 10 Дек 2007, 13:08

Мая написа:
chocho написа:

Пък при мен - само вали Crying or Very sad

надявам се, че "дъжд топъл от целувки" Very Happy

осигури ли вече подаръка за дребния Wink

Не бе - дъжд, гаден, ръмящ Mad

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 13:19

chocho написа:
Мая написа:
chocho написа:

Пък при мен - само вали Crying or Very sad

надявам се, че "дъжд топъл от целувки" Very Happy

осигури ли вече подаръка за дребния Wink

Не бе - дъжд, гаден, ръмящ Mad

разбрах, де, ама исках да ти оправя настроението Sad
ако обичаше планината, щях да ти пусна снимка на снежно пампорово Razz

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Пон 10 Дек 2007, 13:24

Като това ли - мерси Evil or Very Mad Laughing

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Picture012-1

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Picture001-1

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 13:27

Мая написа:
Boabab написа:Значи Реалистка или Иъгъла?

и какво значение има Question

доколкото си спомням, ти не си отстранен, изтриха ти тема и напусна сам.

много тестостерон,много его, много мъгла, бе Crying or Very sad

Не е така. Аз напуснах сам, а вечерта се ядосах, влязох и написах:

"Не ви искаме модерацията. Чупка"

След което бях отстранен, а този постинг беше изтрит. Мръсници, както винаги.

Впрочем - Реалистка много ухажваше напроследък Гаджока, а той й е обадил какви успехи със "собствен труд" е постигнал в Канада...Трябва да признаем, че Гаджока, поне в обществено политически план, беляза равитие през годините...В личностен - хумор, широта, разбира се, не успя. И не само не успя, но се опитва и да си налага изкривяванията...Както съм казвал и друг път, Реалистка, независимо от качествата си, също се опитва да си налага своите / изкривявания /.


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 13:31; мнението е било променяно общо 1 път
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 3 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите