Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 13:31

не, като това Very Happy

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Offer_17579_opic_24875

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 13:36

Boabab написа:
Мая написа:
Boabab написа:Значи Реалистка или Иъгъла?

и какво значение има Question

доколкото си спомням, ти не си отстранен, изтриха ти тема и напусна сам.

много тестостерон,много его, много мъгла, бе Crying or Very sad

Не е така. Аз напуснах сам, а вечерта се ядосах, влязох и написах:

"Не ви искаме модерацията. Чупка"

След което бях отстранен, а този постинг беше изтрит. Мръсници, както винаги.

Впрочем - Реалистка много ухажваше напроследък Гаджока, а той й е обадил какви успехи със "собствен труд" е постигнал в Канада...Трябва да признаем, че Гаджока, поне в обществено политически план, беляза равитие през годините...В личностен - хумор, широта, разбира се, не успя. И не само не успя, но се опитва и да си налага изкривяванията...Както съм казвал и друг път, Реалистка, независимо от качествата си, също се опитва да си налага своите / изкривявания /.

ок, прав си за банването.
доколкото си спомням обаче, тук се стимулираше такова поведение - иди, изтрий, напиши, ...
е, ти го направи - какво очакваше да получиш в отговор Sad
боабабе,
не обичам да коментирам хора, които не присъстват - мога да им кажа всичко, което мисля, очи в очи.
кой разбрал, разбрал.

налагането на своето - който иска, да хвърли камък, аз не мога - знам си, че и аз го имам този дефект, но поне се опитвам What a Face

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 13:40

Не. Аз написах за чупката, преди да бях влизал тук.

Иначе аз затова го пиша тук, за да им го кажа в очи в очи / ако дойдат насам / , защото там жумят.

И, наистина еднва се вздържам да не ги запопържам, най-люто.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 13:51

Boabab написа:Не. Аз написах за чупката, преди да бях влизал тук.

Иначе аз затова го пиша тук, за да им го кажа в очи в очи / ако дойдат насам / , защото там жумят.

И, наистина еднва се вздържам да не ги запопържам, най-люто.

и какъв рационален резултат търсиш?
за себе си най-вече?
не съм много наясно с християнските ценности, но съм убедена в едно - прошката помага най-вече на този, който я дава.
когато си наясно със себе си и имаш вярна себеоценка, не задържаш дълго дребнави обиди и черни мисли Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 13:58

Мая, мен и по времето на соца и в казармата дори не успяваха да ми ограничат чувството за свобода. / В Казармата три месеца съм бил през 2 дни наряд. Накрая ходех и спях. /

Какъв резултат съм търсил, според теб?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 14:16

Не смяташ ли, че достатъчно трябва да чувствам тъкмо тези, малко или повече задължени. Години наред бях търпял / напълно деликатно и с усилие - като се знам Laughing / скандалите на Реалстка, ограниченостите / та дори ивиртуалните шамари / на Гаджоков, за да не ми заври отвътре в случая. За мен случаят е почти като като този във вица, където Жан Пол Белмондо трябваше да направи услуга на един смотльо, а онзи при услугата му рече: що не си е.. м. Very Happy

ПП.Ригас, виж, би имал известно право Cool
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Ригас, виж, би имал известно право

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 14:41

Боабабич, аз бих имал не 'известно' , а ужасно много право. Защото тук няма нито един човек, който да е бил обиждан и клеветен повече от медиапулски изроди, отколкото аз. Подозирам, че дори тези в позиции 2-5 не са били малтретирани сумарно повече, отколкото аз.

Но аз си избрах ролята на админ и модератор, поради което загърбих стари обиди. Ето го сред нас и г-н Станишков - какво да обяснявам повече...

Но не мога да не коментирам отказа на някои френди да се възползват от офертата ми и да придадат на своя протест един организиран вид. Свободата не се дарявала, казват, но пък такова чудо - да ти я даряват и да не я ползваш - не съм виждал.. Друг трябва да свърши 'мръсната работа' - бай им Ригас.. Той да набие лошите дечица.. А не да ги подканва те да си ги набият.

В малко по-сериозна плоскост - това е израз на едно систематично индивидуализиране на мислещите българи, изцяло в рамките на старата школа 'Разделяй и владей'. Много е модно да си уникат, неповторим, самотен ездач, анахорит, стилит. Така че ги опрайм един по един, другаре .. 'Организацията' е демоде, за да не кажа обида, съгласието е срам, 'бригада' , 'кукловодство' , 'ибрикчийство' . Но не нашто съгласие, братя, а съгласието на народа! Оти ние И сме организирани, И единни, И солидарни! Тея работи са за баламурите, канарите, добитъка!

Thank you for your kind attention.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 14:47

ригас, ако правилно съм разбрал идеята на протеста, то съм против

нека тези човечета, които другаде пишат едно, а тук не смеят, да участват с каквото могат

иначе форума не би бил чак толкова свободен

но понеже се познаваме, няма как да очаквам от тях извинение за глупостоте, които са изписали не само за мен, но по принцип, нито за интригите им

това че са тук сега, по същество доказва на дело техния етичен провал повече от всякакви приказки

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Идеи

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 14:53


ригас, ако правилно съм разбрал идеята на протеста, то съм против
'Идеята на протеста' е протестиращите да НЕ искат от мен да трия този или онзи, в индивидуален порядък, а да се съберат заедно, да обсъдят въпроса и да излезат с общо предложение.

Но, както обясних и по-горе, 18 години е втълпявана идеята за 'срамността' на колективните действия.

На тези, които не трябва да НИ заплашат с такива.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Пон 10 Дек 2007, 15:01

Ригас, според мен не е хубаво да се заключват теми. По такъв начин се ограничава свободата, защото аз например съм си харесала 2-3 теми и пиша само в тях, сега гледам, че едната вече е заключена. Shocked
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:08

Ригас написа:

ригас, ако правилно съм разбрал идеята на протеста, то съм против
'Идеята на протеста' е протестиращите да НЕ искат от мен да трия този или онзи, в индивидуален порядък, а да се съберат заедно, да обсъдят въпроса и да излезат с общо предложение.

Но, както обясних и по-горе, 18 години е втълпявана идеята за 'срамността' на колективните действия.

На тези, които не трябва да НИ заплашат с такива.

ригас, как си представяш на практика подобно действие?

аз например, не съм склонен да търся обяснение от тези хора нито за думите, нито за делата, нито за подкрепата им за делата на трети - тоест за колективните им дела

но ако мислиш за едно заявление, адресирано до тези господа, което им казва, че аз не желая да пишем в един и същ форум, аз съм съгласен, да

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Авторски права

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:09


Ригас, според мен не е хубаво да се заключват теми. По такъв начин се ограничава свободата, защото аз например съм си харесала 2-3 теми и пиша само в тях, сега гледам, че едната вече е заключена.
Според мен, възможността човек да поиска заключването на своя тема, когато тя стане обект на писания и разправии, нямащи нищо общо с нея, е една 'местна власт' , предоставена на автора й, т.е. едно модераторско пълномощие към автора на темата.

Напълно разбирам факта, че това не ти харесва, но и ти трябва да разбереш, че .. те разбирам напълно .. Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 15:09

Ригас написа:Боабабич, аз бих имал не 'известно' , а ужасно много право. Защото тук няма нито един човек, който да е бил обиждан и клеветен повече от медиапулски изроди, отколкото аз. Подозирам, че дори тези в позиции 2-5 не са били малтретирани сумарно повече, отколкото аз.


Ригас, коя е позиция 2-5?

Аз имах предвид, че ти би имал известно право да ме баннеш, защото съм се "закачал с теб", въпреки че смятам, не съм те обиждал никога.

В случая, не става дума за големите тъпанарщини / срещу теб /, което си беше ежедневие и в края на крайщатаПРАВО на всички. А става дума за по-големи права от страна на плебеи. Laughing
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:13

Boabab написа:Не смяташ ли, че достатъчно трябва да чувствам тъкмо тези, малко или повече задължени. Години наред бях търпял / напълно деликатно и с усилие - като се знам Laughing / скандалите на Реалстка, ограниченостите / та дори ивиртуалните шамари / на Гаджоков, за да не ми заври отвътре в случая. За мен случаят е почти като като този във вица, където Жан Пол Белмондо трябваше да направи услуга на един смотльо, а онзи при услугата му рече: що не си е.. м. Very Happy

ПП.Ригас, виж, би имал известно право Cool

боабабе,
разбирам те.
въпросът ми за рационалния резултат имаше по-друг смисъл.

съгласна съм с виктор, прав е за себе си.
лично аз предпочитам да отговарям на нападките веднага, вместо да трупам обиди с месеци.


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 15:14; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 15:13

И ти имаше ПРАВО и също им отвръщаше.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Позиции

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:13


Ригас, коя е позиция 2-5?
Не искай от мен да отсъдя. Достатъчно ми е да се съгласиш, че аз съм Номер 1 в списъка, а фактът, че следват Номера 2, 3 и т.н. е тривиален. Моето твърдение е, че съм бил обект на нападки повече, отколкото следващите 4, взети заедно. Ако дали това важи за следващите 3 или 5 - нека за това да не се караме..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Boabab Пон 10 Дек 2007, 15:15

Да, така е.

Но и твоят език е по тежък отколкото на тези от 2-5 взети заедно. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:17

ригас,
ако започваш номериран списък, катализираш напрежението, но ти си го знаеш, нали ?
наистина ли ти трябва контрасписък на обижданите от теб Evil or Very Mad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Пон 10 Дек 2007, 15:21

Ригас написа:

Ригас, според мен не е хубаво да се заключват теми. По такъв начин се ограничава свободата, защото аз например съм си харесала 2-3 теми и пиша само в тях, сега гледам, че едната вече е заключена.
Според мен, възможността човек да поиска заключването на своя тема, когато тя стане обект на писания и разправии, нямащи нищо общо с нея, е една 'местна власт' , предоставена на автора й, т.е. едно модераторско пълномощие към автора на темата.

Напълно разбирам факта, че това не ти харесва, но и ти трябва да разбереш, че .. те разбирам напълно .. Very Happy
Но 15.12.2007 наближава, а дотогава всичко във форума трябва да бъде наред, елхата да грее, а народът да пее. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Кокошки

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:21

и яйца.... Хайде стига. Мен ме гнети реалността:

Бабата тук - Гес вън. Рино тук - Поли вън.

Питам се: някои МОГАТ ЛИ да правят нещо друго, освен да разрушават всичко, до каквото се докоснат?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:29

Мая написа:наистина ли ти трябва контрасписък на обижданите от теб Evil or Very Mad
той не помни да е обиждал някого Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Пон 10 Дек 2007, 15:29

Бабата тук - Гес вън. Рино тук - Поли вън.
Но ти не си гонил от форума нито Гес, нито Поли. Те решават и напускат по собствено желание. Но аз не си спомням Рино да е обиждал Поли, тук, нито пък Харви да е обиждал Гес тук, в този форум. Или греша?
Поли е обидена на Велзевул заради неговите фантасмагории, а Гес е обиден на Харви заради минали негови думи. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Все бъдет в порядке

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:30


Но 15.12.2007 наближава, а дотогава всичко във форума трябва да бъде наред, елхата да грее, а народът да пее.
Не се притеснявай, Наденька. Поради тъжните причини, посочени от мен по-горе, на 25.12 ти ще грееш, Бабата ще пее, Рино ще танцува, Мая ще му пляска, Цеца ще се радва..

Току-виж, обаче, че сред ранните зимни мразове на 2008 се пръкне някой нов форумъ, в който вече последните ще бъдат първи by default..

Така че радвай се, танцувай и пей докато е време. Вместе с 'народом' .. Няма да ВИ разваля празДника.. Very Happy


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 15:32; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Пон 10 Дек 2007, 15:32

Ригас написа:

Но 15.12.2007 наближава, а дотогава всичко във форума трябва да бъде наред, елхата да грее, а народът да пее.
Не се притеснявай, Наденька. Поради тъжните причини, посочени от мен по-горе, на 25.12 ти ще грееш, Бабата ще пее, Рино ще танцува, Мая ще му пляска, Цеца ще се радва..

Току-виж, обаче, че сред ранните зимни мразове на 2008 се пръкне някой нов форумъ, в който вече последните ще бъдат първи by default..

Така че радвай се, танцувай и пей докато е време. Вместе с 'народом' .. Very Happy
ноу комент! Sad
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty ноу комент!

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 15:33

Радвай се, че твоят 'ноу комент' е все-още видим.. Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 4 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите