Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 8 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Вто 11 Дек 2007, 10:55

Ригас написа:

Реалистка била гевезе, ами какво ще кажеш за тукашните гевезета?
Ще кажа, че заслужаваш да те изберат за техен председател. Very Happy
Те ме не щат. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  сноб Вто 11 Дек 2007, 10:55

Ригас написа:Поли, получен е сигнал, че ти оказвам натиск. Моля те да го потвърдиш или отречеш. Та да не реагирам излишно.

Изчетох последния постинг на страницата (след малко и другите ) и реагирам веднага - не, не ми оказваш натиск за нищо.

Може би след малко ще разбера, какво се има предвид.

Всъщност, уважаваш позицията ми и отношенията ми с трети лица (извън корелацията теб-мен), което респективно печели моето уважение.
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Предупреждение за нов постинг

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:56


ригас, няма ли опция за предупреждение, че има нови мнения, преди да пуснеш постинга си, като в де-зората ?
Ще проверя.

Мисля, че след отговора на Поли, казусът 'натиск' е приключен.


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 10:58; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 10:57

Една жена написа:
chocho написа:Някак си чоглаво се получава, нали ЕЖ?
Така е, но хората се опознават и променят мнението, отношението и поведението си.

Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.

някой ще коментира ли?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  сноб Вто 11 Дек 2007, 10:58

Ния, какъв натиск ми оказва Ригас?
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Коментар

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:02

- Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.

- Някой ще коментира ли?


- Да, аз. Не си спомням някой да се е подигравал на Бабата точно поради причините, посочени от Една жена.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:04

Ригас написа:

ригас, няма ли опция за предупреждение, че има нови мнения, преди да пуснеш постинга си, като в де-зората ?
Ще проверя.

Мисля, че след отговора на Поли, казусът 'натиск' е приключен.

Wink
разбира се, за поли и теб.
моето мнение почива и на стари факти, ама не ми се рови в два форума...
помня, че в другия тя се запъна прекрасно единия път...ама да не ровим стари неща Smile

лек ден на всички Smile
благодаря за пожеланието, надя Wink

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:06

Ригас написа:- Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.

- Някой ще коментира ли?


- Да, аз. Не си спомням някой да се е подигравал на Бабата точно поради причините, посочени от Една жена.

аз си спомням - и за правописните грешки, и за стила Evil or Very Mad

поли,
сега наистина нямам повече време, ще потърся после, с две думи не мога .... но пак казвам, аз така го виждам, щом за теб е ок, ок Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty разбира се, за поли и теб.

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:06

Това е важното. Мнението на трети е тяхно право, но не е задължително за пряко заинтересованите.

Прятен ден, Мая.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:08

Ригас написа:. Не си спомням някой да се е подигравал на Бабата точно поради причините, посочени от Една жена.
Точно във връзка с тях беше единият от случаите, но ... не искам да коментирам отсъстващи

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Лаик Вто 11 Дек 2007, 11:10

Мая написа:

аз си спомням - и за правописните грешки, и за стила Evil or Very Mad


се университетски дисциплини Wink
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:11

Мая написа:аз си спомням - и за правописните грешки, и за стила Evil or Very Mad

е, ако пишеше като Благ щеше да е ОК Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  сноб Вто 11 Дек 2007, 11:11

Неведнъж с Ригас не сме били на едно и също мнение. Относно неща и хора.
Стигало се е до остри диалози. И в това няма нищо страшно.

Между другото, с ЕЖ също не винаги сме на едно и също мнение и това никак не пречи да ми е един от най-близките хора.

Фактът, че го заявявам спокойно тук, пред всички форумници, подсказва ли оказване на натиск върху ми?
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Проблем с паметта?

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:12


аз си спомням - и за правописните грешки, и за стила
Да, определено проблем с паметта. Защото на правописни грешки и стил са се подигравали много хора на много хора. А моите специално са били гледани под лупа. Помниш ли каква олелия бе настанала по повод липсата на едно 'n' в Kärntnerstraße ? Три дена вой.

И аз съм се плезил на 'писимистите' и 'десидентите' на Чосич, без за това причината да е била 'пропускането' от негова страна на висшето образование.


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 11:13; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:13

сноб написа:Фактът, че го заявявам спокойно тук, пред всички форумници, подсказва ли оказване на натиск върху ми?
да, неуспешен Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Омфалоскопия

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:22

Успехът на тази пъпосъзерцателна 'метатема' ме кара да си спомня ония съветски виц, който завършваше с думите:

- Другарю, в СССР проституция нямаме, но в организацията сме най-добрите!


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 11:22; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Лаик Вто 11 Дек 2007, 11:22

Една жена написа:
Мая написа:аз си спомням - и за правописните грешки, и за стила Evil or Very Mad

е, ако пишеше като Благ щеше да е ОК Laughing

благ поне не е злобар и е независим, което по никакъв начин не е в сила за посредствени медиапулски еничарчета като бабата, гнома и мсс...
последния с таткото апбфк едва ли е баннат от унивеситета Suspect
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:30

Една жена написа:
b.m. написа:Каква лоша дума те гони бе.
И аз не разбирам защо писанието на Велзевул - и то пуснато на фронтпейджа - се приема за шегичка, а цитирането му от babatta - за обида.

Гес също, преди да разбере кой е авторът му, го смяташе за отвратителна простотия, писана от враговете на БМ, която аз съм се срамувала дори да цитирам.

Нито приемам написаното от Велзевул за шегичка, нито цитирането му от бабатта за обида. Коментирам фактът, че бабатта бърза да цитира "интересните факти" изнесени от Велзевул. Което пък извежда на преден план въпросът за достоверността - пишейки ги Велзевул съзнава степента й, осъзнава ли я и бабатта? Има ли значение тя за него? Не се ли притеснява да повтаря неща от битието на хората, които последните може и да не желаят да се разпостраняват из интернет. Ако вярва, че е истина, що е тръгнал на кръстоносен поход за изобличаване на Велзи (или това е единственият случай в който вярва...). А ако не вярва?

Този случай много добре показва що за човек е Харви. А, като се замисля, и защо се е сдушил с хора като Дамянов и Eagle.
Няма какво повече да коментираме, кой разбрал, разбрал...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Гномът??

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:35


благ поне не е злобар и е независим, което по никакъв начин не е в сила за посредствени медиапулски ********** като бабата, гнома и мсс...
Лаик, намекваш ли с горното, че и Гномът се е регистрирал тук?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Лаик Вто 11 Дек 2007, 11:37

Ригас написа:

благ поне не е злобар и е независим, което по никакъв начин не е в сила за посредствени медиапулски ********** като бабата, гнома и мсс...
Лаик, намекваш ли с горното, че и Гномът се е регистрирал тук?

не, просто за пълнота на извадката
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty форумните деца на Ригас

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:38

Б.М. написа
Код:
Каква лоша дума те гони бе. Няма нещо на този или друг свят, с което такъв като теб може да ме обиди. Аз искам да ти помогна, ама ти си отчайващ. Щом не можеш да разбереш, какво точно е нередното в препубликуването на въпросната "смислена и информативна препечатка", не мога да ти помогна.
Такъв, като мен дали може да те обиди и кой изобщо би могъл, е твойте лични представи за обидата изобщо, като характерен похват при форумните общувания.Това нещо мен не ме засяга. По интересното е кой от двамата е по голямият мръсник за теб и колегите ти тук.Този ли който е препостнал нещо касаещо те, от външния форум или този, който го е написал и публикувал там. И ако в някакъв момент си решил, че се нуждая от(( "какво точно е нередното в препубликуването на въпросната "смислена и информативна препечатка", не мога да ти помогна......")) помощта ти , то това си е чиста загуба на енергия от твоя страна.
Тук е мястото пък и аз да ти обясня нещо, което ти и останалите ти приятели така добре показали гнусливостта си от присъствието ми в този форум не се разбрали.
Аз млади момко, се явявам архетип на тяхното хорумно богатство в М.пул. Огледалния образ пренесен от там, тук, с малката разлика, че моето присъствие тук е почти незабележимо и по претенции и по изяви в различнитне ваши теми.Обратното може да бъде лесно видяно.И е въпрос на обективна, безпристрастна преценка от трети лица.....т.е. не от "нас" и "вас".
Не само на мен, но и на повечето мислещи двуноги, е известно че "истината" при мен, изглежда диаметрално противоположно на неиния облик при Гесс, Виктор, Чочо, Поли......Моята представа за истина, не съвпада с тяхната. От там и естествената отврат от моята поява тук.Така, че няма какво да ми "помагаш" да разбирам неща които са повече от очевидни. По никакъв начин не се очудвам от избиратеността на твоята реакция за появата на онзи постинг.Селективния подход към автора и "дистрибутора" е нещо познато и нормално.
Другото което не сте разбрали, че аз се явявам нещо като тест за издържливост и за тези, които които се гнусят от присъствието ми и за "шизофренната" разкраченост на Ригас(от една страна) и АДМИН(от друга).
За разлика от всички вас, тук, дето ми ги спрягате едни за "ценностни системи", "нравствени позиции", "интелектоални импотенции", "хормонални сбърканяци", "наглеци и лекета"......Ригас и АДМИН, отдавна са на ясно като как изглеждам аз тук.Няма нужда да се каже непременно от него дали се вписвам, или не в общата ви картинка. Неговия благ характер на грижовен форумен баща, тук нама да коментирам, но това, че неколкократно подканя недоволните от свободното и лежерно държание на нашественика враг, да вземат мерки(анкети, референдуми, допитвания до тукашната гражданска съвест и след решение от плебса да бъда бъда изхвърлен на боклука, кадето ще да си ми е мястото. Защото след като с вишегласие, официално бъда обявен за вредител сквернящ чистите форумни обноски тук, естественото нещо което ще ми се полага е ритника от зад.
Да.Но форумните деца на Ригас с нищо не облекчават незавидната му съдба на собственик и форумен администратор, модератор, звероукротител и дресьор. Мъдра беше инициативата му да привлече като участник тук балансираният и превъзхождащ във всяко отношение колегите си ЛОГИК, за да има в крайна сметка на какво да се опре.За това той бе посрещнат тух с трудно скрито пренебрежение от асовете.
Знаков бе и интересът му към току що появилите се Е.Ж. и Мая и те към него.
Интерес, като между интелегентни хора от един калибър.
Това са все неща, които са забелязани, както от АДМИН, така и от мено, но не и от вас.
..............
И след вчерашния акт на Гесс, напълно разбирам възмущението ви, като на негови приятели, но вместо да стоварвате всички проблеми в ръцете на АДМИН, вие му добавихте и проблема Paul Simon..

Имаше някаде из форумите такъв модерен израз:.........кой колкото, и каквото могъл, това разбрал...
.


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 12:03; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Форумните деца на Ригас

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:48

Моля употребилия горния термин да ми предложи списък на чадата ми. Признавам, че съм бил бая буен в миналото, та е възможно някое мое отроче да се е появило на този свят, без неговата клета, прелъстена и изоставена майка да пожелае да ме уведоми за това. Изпълнен съм с готовност да се погрижа за всички свои деца и да ги призная за законни.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 11:52

Лаик написа:
Ригас написа:

благ поне не е злобар и е независим, което по никакъв начин не е в сила за посредствени медиапулски ********** като бабата, гнома и мсс...
Лаик, намекваш ли с горното, че и Гномът се е регистрирал тук?

не, просто за пълнота на извадката



При играта на карти "руска трупа" двама от уч-ците са винаги срещу единия. А най естественият глас между давамата които се чува, е : "трупай да го вкараме".
В живота, не всичко прилича на "руска трупа", и не винаги е известно, кой на кого го вкарва Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 12:02

Ригас написа:Моля употребилия горния термин да ми предложи списък на чадата ми. Признавам, че съм бил бая буен в миналото, та е възможно някое мое отроче да се е появило на този свят, без неговата клета, прелъстена и изоставена майка да пожелае да ме уведоми за това. Изпълнен съм с готовност да се погрижа за всички свои деца и да ги призная за законни.

На разположение на "молителя", предоставям "Но форумните деца на Ригас ".Като дълбоко се съмнавам, че не е разбрал алюзията.
Що се касае до "палавостта" на младини, това съвсем не значи разюздан промискуитет, а евентоално налични сравнително млади хора с леко орлов нос, може и да не са отсъстващи по света. Божя работа.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Вто 11 Дек 2007, 12:10

Една жена написа:
chocho написа:Някак си чоглаво се получава, нали ЕЖ?
Така е, но хората се опознават и променят мнението, отношението и поведението си.

Не оправдавам човека, но през цялото време пропускате и подигравателното отношение към него от страна на доста млади форумци, които не са имали щастието да пропуснат университета защото баща им е обявен за кулак, нито да прекарат няколко години в затвор и лагер.

нЕкое линкче да дадеш ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 8 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите